Gala CFDA Fashion Awards 2023, która odbyła się 6 listopada, była prawdziwym świętem mody i stylu. Jednym z największych zaskoczeń wieczoru była stylizacja Anne Hathaway, która postawiła na odważny, dwuczęściowy dżinsowy zestaw od Ralpha Laurena. Aktorka, zdobywczyni Oscara, dała wyraz swojej odwadze i stylowemu podejściu do mody, co wywołało ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Na czerwonym dywanie Hathaway pojawiła się w dżinsowym dwuczęściowym zestawie, który z pewnością stał się jednym z najważniejszych momentów wieczoru. Górną część zestawu stanowił ciemnoniebieski gorset zapinany na guziki. To ubranie podkreślało jej sylwetkę i nadawało jej wyrazisty, rockowy wygląd. Jednak to nie koniec niespodzianek.

Anne Hathaway w szerokich spodniach jeansowych

Anne Hathaway na gali CFDA Fashion Awards 2023

Dolna część stroju to efektowna dżinsowa spódnica w znacznie jaśniejszym kolorze. Spódnica ta była ozdobiona niezwykle kobiecym wzorem kwiatowym, który nadawał całej stylizacji delikatności i lekkości. Jej szeroki tren sprawiał, że Anne Hathaway wyglądała jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie.

Co jednak wyróżniało ten zestaw, to fakt, że obie części miały uzupełniające się motywy kwiatowe. To subtelne, ale bardzo skomplikowane połączenie kolorów i wzorów nadawało strojowi niepowtarzalnego charakteru i elegancji.

Anne Hathaway

Top, który Anne Hathaway wybrała do swojej stylizacji, prawdopodobnie pasowałby do wielu różnych zestawów, ale spódnica z szerokim trenem i niezwykle kobiecym wzorem była stworzona na czerwony dywan. Aktorka odważnie eksperymentowała z modą, udowadniając, że dżins może być równie efektowny na czerwonym dywanie, co wieczorowa suknia od znanych projektantów. Stylizacja Anne Hathaway na gali CFDA Fashion Awards 2023 pokazuje, że moda to nie tylko noszenie ubrań, ale także wyrażanie siebie i eksperymentowanie z własnym stylem. Jej odważna stylizacja z pewnością zostanie zapamiętana jako jeden z najważniejszych momentów tej prestiżowej gali mody, a sama aktorka udowodniła, że nie boi się wyzwań i zmian w świecie mody.

Sonda

Porada kosmetyczna

Aplikujesz róż do policzków według metody mamy?