Ten tydzień zdecydowanie należał do Anne Hathaway i Kate Hudson za wskazaniem na tą pierwszą.

Zaczęło się średnio – od nowojorskiej premiery Bride Wars, gdzie Anne pokazała się ubrana w czarną marynarkę, wąskie spodnie i Very Galaxy Heels od Christiana Louboutina. Przy Hudson wystrojonej w kreację od Oscara de la Renty wyglądała, jak druhna panny młodej, niektórzy nawet twierdzili, że jak pan młody.

Następnie aktorka ubrana w sukienkę z wiosennej kolekcji Marca Jacobsa wystąpiła w programie Live With Regis & Kelly.
Zobacz też: Anne Hathaway w kreacji Marca Jacobsa.

Na Festiwalu Filmowym w Palm Springs prezentowała się w wspaniale w małej czarnej od Balmain i pantoflach altadama astrachan od Christiana Louboutina.

Jednak to na Critic’s Choice Awards 2009 Anne zachwyciła nas najbardziej. Wyglądała fantastycznie w dwukolorowej kreacji z wiosennej kolekcji Gianfranco Ferré. Czarna strona sukni przylegała do ciała, podczas, gdy falowana część w odcieniu kości słoniowej nadawała charakteru. Talia natomiast została podkreślona paskiem.

Zaraz po tej uroczystości gościła w programie Jimmy Kimmel Live!, mając na sobie czerwoną sukienkę w stylu baby doll i buty na obcasach od ulubionego projektanta – Christiana Louboutina.

Zdjęcia Anne z programu znajdziecie tutaj:
zdjęcie 1
zdjęcie 2

Już nie możemy doczekać się wieczornego wystąpienia Anne na rozdaniu Złotych Globów, gdzie typuje się ją jako faworytkę.

Premiera “Bride Wars”
 Anne Hathaway – gwiazda tygodnia

Festiwal Filmowy w Palm Springs
 Anne Hathaway – gwiazda tygodnia

Critic’s Choice Awards
 Anne Hathaway – gwiazda tygodnia