Redaktor naczelna amerykańskiego czasopisma Vogue jest uznawana za ikonę stylu i elegancji. Ostatnio pojawiła się na jednej z modowych imprez Vogue Fashion Fund Awards razem ze swoją córką Bee Shaffer. Od razu widać, że młoda dziennikarka gust i zamiłowanie do elegancji odziedziczyła po matce.

ZOBACZ TEŻ: PO 20 LATACH JULIA ROBERTS WYJAWIA TAJEMNICĘ PREMIERY NOTTING HILL

69-letnia Wintour wybrała dopasowaną sukienkę projektu Michaela Korsa, którą zdobiły kwiaty w stylu vintage. Jeśli chodzi o stylizację włosów, tu nie będzie wielkiego zaskoczenia, redaktorka Vogue od wielu lat jest wierna jednej fryzurze – krótki bob z prostą grzywką.

Bee postawiła na czarno-białą suknię z falbanami, która uwydatniła jej alabastrowy odcień skóry.

31-letnia Bee Shaffer również jest dziennikarką. I chociaż coraz głośniej mówi się o tym, że po 30 latach Wintour zrezygnuje z pełnienia funkcji redaktor naczelnej, sama zainteresowana zaprzecza, by wybierała się na dłuższy urlop lub zamierzała całkowicie zrezygnować z pracy z magazynie.

ZOBACZ TEŻ: OGNISTE CZERWONE LOKI SALMY HAYEK. WYGLĄDA JAK PRAWDZIWA PIN-UP GIRL!

Kobiety nie często pokazują się razem, młoda dziennikarka chce sama zbudować swoją pozycję w środowisku dziennikarskim, ale jedno trzeba przyznać – wyczucie stylu z pewnością odziedziczyła po matce.

Co Wy na to?