Rozmowa o pracę jest raczej jednym z tych bardziej stresujących momentów w życiu. Podstawą takiego spotkania jest bycie odpowiednio przygotowanym oraz ubranym. Jeśli więc czujesz się gotowa na rozmowę, czas wybrać to, w czym zrobisz doskonałe, pierwsze wrażenie. Na Twoje szczęście, mamy podpowiedzi od samej Anny Wintour, naczelnej Vogue’a, która jest najlepszym ekspertem w tym temacie. Zarówno samej rozmowy, jak i ubioru oczywiście.

ZOBACZ TEŻ: 73 PYTANIA DO REDAKTOR NACZELNEJ VOGUE, ANNY WINTOUR (VIDEO)

Przede wszystkim Anna nie zaleca szybkich i kompulsywnych zakupów w galerii handlowej na godzinę przed rozmową. Wręcz twierdzi, że to najgorsze, co możesz sobie zrobić. Co zatem radzi najbardziej znana redaktor naczelna na świecie?
W 4 odcinku cyklu Go Ask Anna Wintour odpowiada na to ważne pytanie dość prosto:

Uważam, że to bardzo interesujące, jak odmiennie ubierają się ludzie, którzy przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne. Czasami wręcz bije od nich zapach sklepowych półek, z której ściągnęli to ubranie rano bądź poprzedniej nocy. W popłochu wybierają coś, co zupełnie do nich nie pasuje ani do ich osobowości. Nie odzwierciedlają też tego, kim naprawdę są. Warto pamiętać, że na rozmowie w VOGUE nie zatrudniamy Twojej garderoby, tylko Ciebie. Najważniejsze jest to kim jesteś i co masz do zaoferowania firmie.

style=”overflow:hidden;”>

Dodała też, że docenia styl ludzi, którzy nie próbują okłamywać siebie i jej. Wspomina szczególnie ciepło mężczyznę, który przyszedł na rozmowę w sukience i z torebką. Dostał pracę od ręki, ponieważ zachwycił ją swoją szczerością i otwartością.

ZOBACZ TEŻ: Największe smutasy showbiznesu: Oni nie uśmiechają się (prawie) nigdy!

Co jeszcze radzi Anna Wintour odnośnie ubioru na rozmowę kwalifikacyjną>

Musisz się ubierać dla siebie. Nie zrobisz sobie przysługi tym, że spróbujesz sfałszować swój styl.

style=”overflow:hidden;”>

Co Wy na to? Zobaczcie cały odcinek Go Ask Anna i dowiedz się też, co naczelna Vogue’a myśli o rodzinie Kardashian-Jenner!