Wow, to bez wątpienia jedna z większych metamorfoz, jakie zaszły wśród przedstawicielek polskiej branży blogerek modowych. Mowa o tym, jak bardzo na przestrzeni kilku ostatnich lat zmieniła się Anna Skura.

Przypomnijmy, że blogerka od początku prowadzenia swojego bloga, mogła pochwalić się naprawdę szczupłą figurą. Nie powstrzymało jej to od zawalczenie o jeszcze lepszy wygląd. Nie, nie miało to nic wspólnego z chęcią zrzucania kilku kilogramów…

Anna postanowiła zmienić nie tylko swoje nawyki żywieniowe, ale zaczęła także regularnie trenować. Pokochała ćwiczenia na siłowni i bieganie. Zmieniła swój tryb życia na bardziej fit i… przyniosło jej to spektakularne efekty.

Blogerka właśnie pochwaliła się nimi na swoim InstaStory. Nie da się ukryć – ta zmiana robi ogromne wrażenie! Co więcej – jest najlepszym dowodem na to, że to, co wskazuje skala na wadze, w obliczu zdrowego trybu życia, ćwiczeń i diety, nie ma najmniejszego znaczenia. Trudno byłoby uwierzyć w to, że wynik na niej nie jest większy od tego sprzed metamorfozy i… bardzo dobrze! Blogerka prezentuje się świetnie i zdrowo.

Od 2012 roku Anna włożyła w pracę nad swoim ciałem ogromną ilość pracy. Widać to doskonale na zestawieniu zdjęć, którymi się podzieliła. Pochodzą one odpowiednio z 2012 roki i 2017, a także 2013 i 2015.

ZOBACZ TEŻ: Anna Skura też była na Festiwalu Filmowym w Cannes!

Cóż… Jeśli potrzebowałyście dawki inspiracji do tego, żeby zawalczyć o bycie fit i do tego świetną figurę, oto ona!

Anna Skura pokazała efekty swojej NIESAMOWYTEJ metamorfozy (FOTO)

Anna Skura pokazała efekty swojej NIESAMOWYTEJ metamorfozy (FOTO)

Bali, wyspa bogów i szczęśliwych ludzi, a to moja recepta na szczęście 🙏🏾📿🎋🌊 #szczesciara #bali #myhome #bra @triumphlingerie

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & Fashion (@whatannawears)