Anna Markowska jest nie tylko świetną modelką, ale też wrażliwą kobietą aktywnie angażującą się w kobiece sprawy. Sama przeszła wiele: pokonała nowotwór złośliwy, udowadniając niesamowitą siłę charakteru. Co więcej, choroba nie powstrzymała jej od realizacji marzeń i rozwijania swojej kariery zawodowej. Nic więc dziwnego, że do swojej kampanii na 2021 to właśnie jej zaproponowała współpracę ambasadorską francuska marka Etam.

Anna Markowska prezentuje walentynkową kolekcję Etam

Marka Etam od lat wyraźnie komunikuje podziw i uznanie dla kobiet wrażliwych i jednocześnie zdeterminowanych w dążeniu do realizacji własnych celów. Taka właśnie jest Anna Markowska, która własnymi doświadczeniami pokazała, że kobiety są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu i na nowo stanąć na nogi. Anna realizuje się jako modelka. Jej ogromną pasją są też podróże i sport, również ten bardziej ekstremalny.

anna markowska

To nie pierwszy raz kiedy Anna prezentuje bieliznę marki Etam. Już w ubiegłych latach współpracowała z marką, pokazując się na wybiegu Etam Live Show 2019 i 2020 podczas Paryskiego Tygodnia Mody.

Sesja zdjęciowa odbyła się w Paryżu z udziałem znanego francuskiego fotografa Nathaniela Goldberga, który ma na koncie współpracę m.in. z Kate Moss i Lady Gagą. Na planie Anna Markowska zaprezentowała najnowszą kolekcję Etam w towarzystwie modelek Cindy Bruna, Mélodie Vaxélaire i Andreea Diaconu. Aby wydobyć maksimum naturalnego piękna fotografowanych kobiet, Goldberg całkowicie zrezygnował z retuszu zdjęć.

Nowa walentynkowa kolekcja Etam już jest dostępna w sprzedaży. Królują w niej koronkowe halki i piżamy uszyte ze 100-procentowego naturalnego jedwabiu. Chcemy je wszystkie!

Etam

Etam

Anna Markowska

Anna Markowska

 

Artykuł sponsorowany