Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie post, na którym zaprezentowała swoją nową stylizację. Jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce postawiła na sportową stylizację, która wygląda fenomenalnie! Modna czapka z daszkiem to świetny dodatek do letniej garderoby!

Lewandowscy otwierają wspólny biznes. To kolejna marka związana ze zdrowym stylem życia

Anna Lewandowska to popularna trenerka

Anna Lewandowska jest jedną z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Ma ogromny wpływ na tysiące kobiet, którym stara się pomóc osiągnąć zdrową, wysportowaną sylwetkę. Poprzez swoje produkty oraz to, jakie posty publikuje na swoim koncie na Instagramie, sygnalizuje, jak ważne jest dbanie o swojego ducha oraz ciało. Jej zasięgi są ogromne – obecnie obserwuje ją ponad 3 miliony osób! Poza treningami, przepisami i sposobami na pielęgnację skóry, Anna Lewandowska publikuje zdjęcia swoich stylizacji. Modna czapka z daszkiem, którą miała na sobie w jednym z ostatnich postów, to fantastyczny dodatek do letnich stylizacji!

Anna Lewandowska zdradziła sekret swoich miękkich ust. Pokochasz go!

Modna czapka z daszkiem Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska na tym zdjęciu ubrana jest w klasyczną basic białą koszulkę marki Celine z dużym napisem na piersi. Do tego dobrała sportową czapkę z logo New York Yankees. Aby przełamać sportowy charakter obu elementów garderoby, na ramiona zarzuciła szarą marynarkę. Takie połączenie to jeden z największych trendów tego sezonu. Już jakiś czas temu zyskało ono swoją nazwę – athleisure. Podobne czapki znajdziesz w kolekcjach sieciówek. Jeśli jednak chcesz kupić dokładnie taką czapkę, musisz być przygotowana na wydanie około 120 złotych. W 2021 roku czapkę z daszkiem nosimy również do eleganckich marynarek, spódnic i sukienek. A Wy lubicie takie nakrycia głowy? Czy jesteście zwolenniczkami bardziej eleganckich rozwiązań?