Najwyraźniej dobra passa nie chce trzymać się na stałe uczestników drugie edycji Project Runway. Konkurujący ze sobą projektanci niestety nie zebrali pozytywnych opinii po ostatnim odcinku show.

Przypomnijmy, że jego gwiazdą była Maryla Rodowicz, a zadaniem młodych projektantów stworzenie dla artystki idealnej scenicznej stylizacji. Nie wszyscy podołali temu wyzwaniu.

ZOBACZ TEŻ: Jacob o projektach w Project Runway: Wieś tańczy i śpiewa…

Od krytycznego komentarza po trzecim odcinku serii nie powstrzymał się Kuba Jacob Bartnik, zwycięzca pierwszej edycji Project Runway. „Wieś tańczy i śpiewa” – tak brzmiał jego wyrok. Teraz do tej surowej oceny dołączyła także opinia Anji Rubik

Przewodnicząca jury i znana modelka, początkowo zapewniająca o wysokim poziomie drugiej edycji programu, nie pozostawiła tym razem projektantom złudzeń.

Dzisiaj ogólnie było… słabo, moim zdaniem. Dlatego, że mieli niesamowitą szansę, niesamowite wyzwanie żeby ubrać nasza największą polska gwiazdę, królową polskiej piosenki i nie poradzili sobie, nie zrozumieli tak naprawdę czego wymaga strój, kostium estradowy. (…) Wiele strojów było zaskakujących. Sylwia stworzyła małą, białą sukienkę, która w ogóle się nie nadawała na scenę. Tak naprawdę ja bym nawet nie chodziła w niej po domu… – podsumowała w rozmowie z portalem projectrunway.tvn.pl.

style="overflow:hidden;">To nie wróży uczestnikom najlepiej…

Myślicie, że w tym tygodniu projektanci poradzą sobie bez problemu z zadaniem?

Cały wywiad z Anją znajdziecie TUTAJ.

Już jutro drugi odcinek Project Runway, będziecie oglądać ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik)

Anja Rubik nie jest zachwycona poziomem w Project Runway