Na premierze swojego kalendarza Anja Rubik pojawiła się w łososiowej, satynowej sukience odsłaniającej ramię. Do niej zestawiła czarne rajstopy i botki. Bardziej jednak niż sukienka uwagę zwracała super szczupła sylwetka modelki, delikatnie maskowana przez krój kreacji.

Parę słów o kalendarzu, który jest wspólnym projektem Anji i jej agencji modelek D’Vision. Autorem zdjęć do ekskluzywnego wydawnictwa jest jeden z najlepszych polskich fotografów – Marcin Tyszka.

Za stylizację natomiast odpowiedzialny jest Łukasz Jemioła, którego kreacje, możemy zobaczyć w kalendarzu. Anja wspiera młodego projektanta od jakiegoś czasu, między innymi nosząc jego stroje w trakcie wizyt w Polsce.

Promocja wydawnictwa nie kończy się na Warszawie, będzie miała także miejsce w trakcie imprez zorganizowanych w Londynie i Wiedniu.

Kalendarz ma trafić do mediów, stylistów i stałych klientów projektanta. Editorial oraz okładkę z Anją można obejrzeć w listopadowym wydaniu kwartalnika Viva Moda, a kolejne ujęcia ukażą się w grudniowym, świątecznym wydaniu dwutygodnika Viva.

 


Anja z Maciejem Zieniem