Najnowsza kolekcja marki ANSWEAR to mini kapsuła ku pochwale ostatnich dni lata. Jest nostalgicznie i bardzo retro, bowiem kolekcja inspirowana jest amerykańską klasyką lat 70. – to się nosi!

Ubrania w stylu retro

Kolekcja „Groove denim” to przede wszystkim dżinsowe kurtki w różnych wariantach: dłuższe do wiązania paskiem, klasyczne katanki jak i krótkie oversize’owe z szerokimi rękawami. W spodniach też panuje dowolność: mamy dopasowane rurki, boyfriendy z dziurami nadającymi grunge’owego charakteru i hit ostatnich dwóch sezonów: spodnie z nogawką typu „barell leg”.

Sukienka retro zachwyciła klientki tej popularnej sieciówki. Ten materiał pochodzi z recyklingu!

Answear.com nie zapomniało także o koszulkach z napisami inspirowanymi latami 70, a także o motocyklowej estetyce dodającej kolekcji amerykańskiego charakteru. Całość przełamują sukienki z delikatnymi łączkowymi printami i falbanami. A co z akcesoriami? Oczywiście nie mogło ich zabraknąć. W „Groove denim” znajdziemy klasyczne westernowe klamry, a także zwierzęce nadruki.

Styl Francuzek: 5 wyjątkowych trendów, które warto od nich skopiować

Podsumowując, warto wyposażyć swoją szafę na nadchodzącą jesień. W stylu retro i z amerykańskimi dodatkami oczywiście. Ponieważ kolekcja zawiera wiele spójnych elementów można bawić się stylem, łącząc różne faktury i wzory. Gotowe na uzupełnienie jesiennej garderoby?

Retro
1

Spodnie

Answear

99,90 zł

Kup teraz
Retro
2

Torebka

Answear

99,90 zł

Kup teraz
Styl
3

Sukienka

Answear

139,90 zł

Kup teraz
Styl amerykański
4

Kurtka jeansowa

Answear

79,90 zł

Kup teraz
Styl retro
5

Kurtka jeansowa

Answear

189,90 zł

Kup teraz