Gdy sięgacie pamięcią wstecz, do ważniejszych tegorocznych momentów w świcie show-biznesu, jakie wydarzenia przychodzą Wam do głowy? Hmm… Ślub Kim Kardashian? Być może znalazłby się w tej kategorii, ale tym razem nie chodzi ani o niego, ani pupiastą gwiazdkę.

Część z Was pewno pomyślała także o zaślubinach George’a Clooneya i Amal Alamuddin. Nie da się ukryć, że tajemnicza pani prawnik stała się jedną z tegorocznych gwiazd, ale czy najbardziej fascynującą? Okazuje się, że TAK!

ZOBACZ TEŻ: Suknia Amal Alamuddin była bardzo ciężka

To właśnie Amal zajęła pierwsze miejsce w corocznym rankingu Najbardziej Fascynujących Ludzi Roku wg Barbary Walters. Czym zasłużyła na ten zaszczyt? Otóż dziennikarka uznała, że podbicie serca George’a Clooneya i doprowadzenie ukochanego do ołtarza w pełni uzasadnia tę decyzję.

Właśnie w ten sposób Amal Clooney dołączyła do m.in. Nelsona Mandeli, Billa Clintona, Baraca Obamy i J. K. Rowling – wcześniejszych tytułowanych na Najbardziej Fascynujących Ludzi Roku.

Dodamy, że drugie miejsce w 2014 roku przypadło Taylor Swift. Pozostałe 8 miejsc z 10-tki zajęli Scarlett Johansson, Neil Patrick Harris, David Koch, Oprah Winfrey, Chelsea Handler, Michael Strahan, Elon Musk, George R. R. Martin.

Jesteście zaskoczone tym rankingiem?

Amal Clooney - Najbardziej fascynująca osoba roku 2014...

Amal Clooney - Najbardziej fascynująca osoba roku 2014...

Amal Clooney - Najbardziej fascynująca osoba roku 2014...