Zbliżające się święta to nie tylko okres obdarowywania się prezentami. Dużo ważniejsze są niezapomniane wrażenia i wspaniałe emocje, które towarzyszą nam w tym szczególnym okresie. A gdyby tak podejść odrobinę nietypowo do upominków? Zrezygnować z kolejnego swetra z reniferem na rzecz przeżyć i doświadczeń, które możemy zapewnić bliskim?

W tym roku przekonamy Was do tego właśnie podejścia, a pomoże nam w tym Groupon i… KONKURS z super nagrodami.

Na pewno będą one niemałą gratką zarówno dla wprawionych fanów gotowania, jak i nowicjuszy dopiero zapoznającymi się z kulinarnymi tajnikami… Od razu zdradzimy, że w kontekście zbliżających się wyzwań związanych z przygotowaniem kolacji wigilijnej prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie!

Co zrobić, by nagroda trafiła do Was? To proste! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie…

Alternatywa dla tradycyjnych podarunków świątecznych…

Ten konkurs to prawdziwa gratka dla fanów niestandardowego podejścia do świątecznych prezentów… Wystarczy, że prześlecie do nas krótki opis przedstawiający Waszą „alternatywę dla tradycyjnych podarunków świątecznych„. Na autorów najciekawszych, niestandardowych pomysłów czekają vouchery oferujące niezapomniane, świąteczne DOŚWIADCZENIA!

Konkurs będzie trwał od 7 grudnia do 18 grudnia 2016 roku. W tym czasie możecie wysyłać swoje zgłoszenia z dopiskiem: Moja alternatywa dla tradycyjnych podarunków świątecznych to… na adres konkurs@zeberka.pl. W konkursie wyłonionych zostanie czterech zwycięzców. Każdy nich otrzyma nagrodę – VOUCHER o wartości 280 zł na warsztaty kulinarne w Warszawie bądź Poznaniu (do wyboru). Zwycięskie propozycje pojawią się na Facebooku Groupon.

Brzmi… pysznie? Zawalczcie o wygraną!

Dokładny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.