Zaledwie kilka dni temu szokującym wyznaniem na temat przygotował do pokazu Victoria’s Secret podzielił się jeden z byłych aniołków VS, Erin Heatherton. Modelka nie wspomina najlepiej przygotowań do swoich ostatnich dwóch pokazów pod szyldem marki…

ZOBACZ TEŻ: Szokujące wyznanie Erin Heatherton o pracy dla Victoria’s Secret

Teraz o swojej doskonałej figurze i walce o nią postanowiła opowiedzieć Alessandra Ambrosio. Modelka pełniąca funkcję aniołka VS już od lat, w czasie swojej współpracy z marka urodziła dwójkę dzieci. Powrót do formy był dla niej niemałym wyzwaniem szczególnie w przypadku pierwszego dziecka… Miała na to zaledwie trzy miesiące – do pokazu Victoria’s Secret w 2008 roku.

Twoje ciało nigdy nie wróci do dokładnie do takiej formy, jak przed ciążą, bez względu na to, co ludzie będą mówili. Nie może. Jednak myślę, że mam lepsze ciało teraz niż przed urodzeniem dzieci. Częściowo dlatego, że ćwiczyłam… Nie żeby powrót do formy był prosty. Po urodzeniu Anji miałam zaledwie trzy miesiące na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Byłam też na „pudełkowej diecie” 1200 kalorii, której nie cierpiałam. Nie mogłabym tego zrobić jeszcze raz. – zdradziła w wywiadzie dla Edit.

ZOBACZ TEŻ: Ile ważą skrzydełka aniołków Victoria’s Secret?

Modelka przyznała też, że nie zawsze była fanką ćwiczeń i wysiłku na siłowni. Zaczęła to lubić dopiero po rozpoczęciu współpracy z VS.

Jesteście zaskoczone jej wyznaniem?

Alessandra Ambrosio zasauje wyznaniem o swojej pociążowej figurze

Alessandra Ambrosio zasauje wyznaniem o swojej pociążowej figurze