Tacy aktorzy nominowani są w rankingu TOP 100 Facetów do Zaadoptowania, który organizujemy z ZaadoptujFaceta.pl. Ty decydujesz, kto wygra.

Dawid Ogrodnik wciąż uważany jest za jednego z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Podobnie Maciej Musiał. Kolejny Maciej, Stuhr, wydał swoją nową książkę, a poprzednią zareklamował po mistrzowsku, wcielając się w… Dorotę Wellman i prowadząc wywiad z samym sobą. W zestawieniu nie zabrakło święcącego triumfy po programie „Agent” Tomasza Oświecińskiego, który zagra w najnowszej odsłonie filmu „Pitbull”.

W tegorocznej, 4. edycji TOP 100 Facetów do Zaadoptowania po raz pierwszy dołączono aktorów zagranicznych, o których zawsze dopominały się głosujące – jest więc Ryan Gosling i Leonardo DiCaprio. Czy pokonają Polaków? Wybór należy do Ciebie! Formularz głosowania znajdziesz poniżej.

Współorganizatorem TOP 100 jest ZaadoptujFaceta.pl – jedyny portal i aplikacja randkowa, na której stosunek mężczyzn do kobiet to 50/50, pełnia władzy należy do płci pięknej, a interesujący koncept na „ internetowy butik z mężczyznami” pokochało już 12 milionów użytkowników na świecie!