To już oficjalne – Agyness Deyn, która od jakiegoś czasu coraz rzadziej pojawiała się w kampaniach reklamowych i sesjach dla modowych magazynów, postanowiła ostatecznie zrezygnować z pracy w modelingu.

W rozmowie z The Independent 29-letnia Brytyjka oznajmiła, że zamierza teraz skupić się na karierze aktorskiej. Po epizodie w Starciu tytanów, modelka pojawiła się na kilku londyńskich scenach, a obecnie możemy oglądać ją na wielkim ekranie w filmie Pusher, w którym wcieliła się w w rolę uzależnionej od heroiny striptizerki.

Modeling sprawiał mi radość. Kochałam go. Miałam 18 lat, mieszkałam w Manchesterze i nagle świat stanął przede mną otworem – mogłam podróżować, poznawać różnych ludzi i rozkoszować się obcowaniem z nowymi kulturami. To była naprawdę świetna zabawa. Jakieś cztery lata temu moje uczucia zaczęły się jednak zmieniać. Nie nienawidziłam swojej pracy, ale czułam, że czas spróbować czegoś innego. Proces ten przebiegał stopniowo.

Jak myślicie, czy Agyness ma szansę odnieść realny sukces jako aktorka? A może raczej wróżycie jej fiasko na miarę Cindy Crawford? Czekamy na Wasze opinie.