Na pewno nie raz zdarzyło Wam się zrobić nieprzemyślane zakupy. Nietrafione ubrania, często z niepotrzebnie oderwanymi metkami, wiszą do dzisiaj w szafie i czekają na debiut, który prawdopodobnie nie nastąpi nigdy. Czy takie wpadki zdarzają się również Agnieszce Woźniak-Starak? Celebrytka odpowiedziała na to pytanie w wywiadzie udzielonym agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: WIEDZIAŁYŚCIE, ŻE AGNIESZKA SZULIM MA TAKI TATUAŻ NA BRZUCHU?

Agnieszka otwarcie przyznaje, że uwielbia robić zakupy, jednak teraz robi to w o wiele bardziej przemyślany sposób. Do wydawania pieniędzy podchodzi nieco bardziej rozsądnie, dwa razy zastanawia się czy na pewno chce kupić daną rzecz i czy na pewno będzie w niej chodzić.

– Jak już coś kupuję, rzadko mam takie puste strzały, nietrafione, które nawet, jeżeli mi się podobają, to jakoś niespecjalnie jest okazja, żeby to założyć albo coś zawsze jest nie tak – mówi Agnieszka Woźniak-Starak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Nie oznacza to jednak, że w jej szafie w ogóle nie ma nietrafionych rzeczy. Ma kilka ubrań, które darzy ogromnym sentymentem i nie ma serca, żeby się ich pozbyć.

– Dostałam od mojej ukochanej stylistki przepiękną vintage pelerynę, na którą ona też nie miała pomysłu. Mówi tak: „Przerobiłam ją dla ciebie, bo ona jest taka twoja” – mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: PIOTR STARAK POKAZAŁ ŚWIĄTECZNE ZDJĘCIE: MOJA ŻONKA I JEJ GANG

A Wam zdarzają się zupełnie nietrafione zakupy?

Agnieszka Woźniak-Starak: coraz rzadziej zdarzają mi się nietrafione zakupy

Agnieszka Woźniak-Starak: coraz rzadziej zdarzają mi się nietrafione zakupy

Agnieszka Woźniak-Starak: coraz rzadziej zdarzają mi się nietrafione zakupy