Agnieszka Włodarczyk w koszuli marki Loriini, której właścicielką jest Ania Wendzikowska! W tej stylizacji prezentuje się oszałamiająco! Wybrała przepiękną koszulę w żywym odcieniu czerwieni, która podkreśla jej urodę. Zobacz, jak prezentuje się w jednym z najnowszych postów!

Eleganckie koszule damskie za 29 zł. To prawdziwy HIT

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka jest bardzo znaną polską aktorką, której ogromny talent skradł serca mnóstwa widzów. Zadebiutowała w filmie „Sara”, gdzie zagrała razem z Bogusławem Lindą i Markiem Perepeczko. Od swojej pierwszej produkcji filmowej zyskiwała coraz większą sławę i coraz chętniej była zapraszana do innych projektów. Największą sławę zapewniła jej rola w niezwykle popularnym i lubianym „13 posterunku”. Obecnie wyczekuje na narodziny swojego dziecka. Szczęśliwą nowiną podzieliła się między innymi na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 193 tysiące osób. Poza prywatnym szczęściem Agnieszka dzieli się także innymi rzeczami – zdjęciami z wyjazdów, zza kulis pracy oraz w przeróżnych stylizacjach. Teraz pokazała się w przepięknej koszuli marki Loriinii. Nie oderwiesz od niej wzroku!

Nie wyobrażamy sobie wiosennej garderoby bez tej koszulki. Jeden z największych trendów!

Marka Loriini

W najnowszej stylizacji Agnieszki Włodarczyk pojawiła się przepiękna koszula w klasyczną i wciąż modną czerwoną kratę. Pochodzi ona od marki Loriini, której założycielką jest Ania Wendzikowska. Koszula o oversize’owym kroju sprawdzi się fantastycznie w wielu stylizacjach. Jest niezwykle modna, a jednocześnie nie krępuje ruchów, dzięki czemu to strzał w dziesiątkę w przypadku stylizacji na co dzień! Zapinana pod szyję na drobne guziki, z szerokimi rękawami zakończonymi mankietami wygląda fenomenalnie. Jej cena może wydawać się dość wysoka, bo 350 złotych, ale wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Do oversize’owej koszuli Agnieszka Włodarczyk dobrała klasyczne czarne rurki. Jak Wam podoba się stylizacja aktorki? Naszym zdaniem prezentuje się fenomenalnie!