Gwiazdy na czerwonym dywanie zazwyczaj wyglądają jak milion dolarów i tryskają pewnością siebie. Okazuje się jednak, że godziny przed ważnymi imprezami bywają dla nich bardzo stresujące. O swoich obawach przez wielkim wyjściem opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska.

ZOBACZ: CZY AGNIESZCE KACZOROWSKIEJ UDAŁO SIĘ UKRYĆ DODATKOWE KILOGRAMY?

Agnieszka została złapana przez dziennikarzy na ostatniej imprezie Plejady.

– Dzisiejszą kreację przygotowywałyśmy razem z Violą Piekut, Ania Łaska zajęła się włosami, Kinia Szewczyk make-upem, czyli te osoby, które uwielbiam i które są najlepsze w tym, co robią – mówi Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Agnieszka często bywa krytykowana za swoje stroje czy niezbyt udane fryzury. Twierdzi jednak, że stara się tym nie przejmować i każdego dnia pracuje nad swoim wizerunkiem. Aktorka ma jednak zupełnie inne obawy…

– Takie rzeczy szybko też wypadają z mojej głowy. Ale dzisiaj pomyślałam: jejku, żeby mi się obcas nie złamał. Nie wiem, dlaczego tak pomyślałam – mówi Agnieszka Kaczorowska.

Złamany obcas nie byłby jedynym koszmarem Kaczorowskiej… Dobry humor popsułaby jej także… pogoda!

– Albo tak jak dzisiaj przez pół dnia patrzyłam przez okno i widziałam ulewę, deszcz, ściany deszczu i się zastanawiałam, jak ja dojdę w swojej fryzurze – mówi Agnieszka Kaczorowska.

ZOBACZ TEŻ: SUKCES AGNIESZKI KACZOROWSKIEJ – JUŻ NIE WOŁAJĄ ZA NIĄ BOŻENKA!

Spodziewałyście się takiej odpowiedzi?

Agnieszka Kaczorowska przed każdym wielkim wyjściem ma te obawy!

Agnieszka Kaczorowska przed każdym wielkim wyjściem ma te obawy!

Agnieszka Kaczorowska przed każdym wielkim wyjściem ma te obawy!