Prawda jest taka, że Polki w światowym modelingu odnoszą duże sukcesy. Wystarczy spojrzeć tylko na Anję Rubik, Magdalenę Frąckowiak czy Monikę Jagaciak. Spore zamieszanie kilka lat temu zrobiła Ania Jagodzińska. Modelka przez długi czas znajdowała się pod skrzydłami agencji New Age Models. Okazuje się jednak, że postanowili podziękować jej za współpracę. Dlaczego?

ZOBACZ TEŻ: ANIA JAGODZIŃSKA REKLAMUJE ZEGARKI OMEGA

Agencja wydała właśnie oświadczenie.

Witamy serdecznie,

z wielkim żalem chcieliśmy poinformować, że agencja NEW AGE MODELS zdecydowała podziękować za współpracę modelce Annie Jagodzińskiej. Dziękujemy za wspólne sukcesy, niemniej jednak modelka od kilku lat nie jest gotowa do pracy, w związku z powyższym, agencja preferuje skupiać się na Nowych Twarzach i modelkach gotowych do pracy.

Pozdrawiamy serdecznie (pisownia oryginalna) – czytamy w oświadczeniu.

style="overflow:hidden;">Fakt, że już od jakiegoś czasu nie słychać o jej sukcesach w branży. Modelka występowała m.in. w kampaniach reklamowych takich marek jak H&M, Moschino, DKNY, Reserved, Pollini, Patizia Pepe, French, Max Azria. Wiele razy prezentowała również ubrania znanych projektantów. Poszła m.in. w pokazach Roberto Cavalli, Givenchy, Louis Vuitton.

Czy agencja podjęła dobrą decyzję?

My best friend @thinklovejuices and i on our Way to work #befit #behealthy #thinklove @thinklovejuices

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Jagodzinska (@annajofficial)

Mondayzzz 🐩

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Jagodzinska (@annajofficial)