Takiego obrotu spraw między Jeffree Starem i Kim Kardashian chyba nikt się nie spodziewał… Całe zamieszanie skutecznie przyćmiło prezentację nowej paletki do konturowania KKWBeauty, a to właśnie od niej wszystko się zaczęło.

Przypomnijmy, że punktem zapalnym całej burzy stał się twitt vlogera urodowego, w którym ten skrytykowała sposób, w jaki Kim zaprezentowała swój nowy zestaw. Chodziło tu konkretnie o swatche, które celebrytka pokazała na InstaStory i Snapchacie. Nie da się ukryć, że nie prezentowały się one najlepiej, jednak nawet to nie mogło zatrzymać lawiny negatywnych uwag i hejtu, które pojawiły się pod postem Stara.

Fanki i fani Kim nie przepuścili okazji do wytknięcia rasistowskich komentarzy, które kiedyś – rzekomo w żartach – wygłosiła vloger. Po trwającej kilka godzin internetowej awanturze głos zabrała w końcu Kim.

Celebrytka stanęła w obronie Stara, co jak się okazało nie wyszło jej to na dobre…

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian ujawniła, jak schudła kilkadziesiąt kilogramów!

Teraz sama została zmuszona do tego żeby… przepraszać!

Więc, bardzo chciałam was przeprosić za to, że broniłam sytuacji, o której nie wiele wiedziałam. Czuję się odrobinę naiwnie i na prawdę chciałabym przeprosić za to, że myślałam, że mam prawo do tego, by powiedzieć „skończcie z tym” o sytuacji z rasizmem w tle – przeprosiła na InstaStory.

style="overflow:hidden;">

Myślicie, że to zakończy cały spór?