Afera z Deynn i jej młodszą siostrą, Klaudią, w rolach głównych to od wczoraj temat numer jeden wszystkich portali plotkarskich. W skrócie – siostra blogerki postanowiła przerwać milczenie i opublikowała wpis, w którym oczerniła Deynn i pokazała wszytkim, jaka ta jest naprawdę. Oczywiście opisała to wszystko tylko ze swojej strony, jednak póki co Marita wstrzymała się od komentarza zdradzając tylko, że może kiedyś wróci do tematu. W sieci zawrzało, a całą aferę dokładnie opisały nasze koleżanki z Kozaczka (link poniżej).

ZOBACZ: SZOKUJĄCE WYZNANIE SIOSTRY DEYNN. W PANICE ZADZWONIŁA NA POLICJĘ

Na wizerunku Deynn pojawiła się sporych rozmiarów rysa, która może mieć dla niej poważne konsekwencje. Marita zaczęła tracić obserwatorów (chociaż na szczęście dla niej – przy liczbie 1,1 miliona obserwujących na Instagramie nie jest to aż tak widoczne), Klaudia – zdobywać. W sieci zrobiły się dwa, a nawet trzy obozy – Ci, którzy za wszelką cenę bronią Marity, Ci, którzy uwierzyli w wersję Klaudi, oraz Ci, którzy stwierdzili, że internet nie jest miejscem na pranie rodzinnych brudów.

Do afery odniosła się również marka, z którą od jakiegoś czasu wpółpracuje Deynn. A raczej współpracowała, bo na Instagramie perfumerii Neness pojawił się właśnie wpis informujący o zawieszeniu współpracy z blogerką.

Afera z Deynn w roli głównej - blogerka traci kontrakty reklamowe (FOTO)

Marka póki co oficjalnie nie zdecydowała o całkowity zarwaniu współpracy. Całkiem możliwe, że chcą poczekać aż sprawa ucichnie lub zostanie wyjaśniona (pozytywnie na korzyść Deynn, oczywiście), i blogerka znowu zacznie reklamować kontrowersyjne perfumetki.

ZOBACZ: AŁAAA! TO MUSIAŁO BOLEĆ! I TO BARDZO! ŚNIEG 1:0 DEYNN

Póki co blogerkę z pewnością czeka mały finansowy szok…

Lubię siebie w takim wydaniu 🌹 #billboard

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)

👾 #friday #selfie

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)