Choć trend wielbiący kobiece figury rodem z wybiegu pokazu Victoria’s Secret od sezonów króluje w show-biznesie, w branży nadal można spotkać osoby, które hołdują zdecydowanie bardziej krągłym kształtom. Świetnym przykładem mogą tu być nie tylko Kardashianki, ale nie będąca wytworem pracy lekarzy medycyny estetycznej Adele.

Piosenkarka nigdy nie zaliczała się do gwiazd z kategorii najszczuplejszych. Co więcej, nie ukrywała tego, że nie po drodze jej ani z dietami, ani z ćwiczeniami. Latami wiernie trwała przy swoim zdaniu na temat odchudzania, do momentu…

Okazuje się, że nawet Adele uległa w końcu niektórym argumentom i postanowiła nieco zrzucić. Przekonały ją nie złośliwe komentarze temat jej wyglądu, a troska o zdrowie. Pierwsze efekty jej pracy nad figurą dało się zauważyć z lutym 2016 roku. Od tego czasu piosenkarce zdarzały się już wahania wagi.

ZOBACZ TEŻ: Adele nie jest już blondynką?!

Jak podają dobrze zorientowane źródła zagranicznych tabloidów, młoda mama osiągnęła swoja idealna wagę w sierpniu. Niestety, przez kolejne tygodnie kilogramy powolutku „wracały” do niej… Teraz motywacją stał się zbliżający się termin ślubu gwiazdy z narzeczonym, Simonem Koneckim.

– [Adele] nigdy nie chciała być jak patyk, ale na swój ślub chciałaby mieścić się w rozmiarze 10 albo 12, nie chciałaby zmieniać się całkowicie, dlatego stworzyła swój własny plan. – zdradził „znajomy” piosenkarki.

Jak zatem wyglądają przygotowania Adele do zrzucenia jeszcze kilku kilogramów? Gwiazda miała stwierdzić, że nie zrezygnuje ze swoich ulubionych posiłków, a zamiast tego będzie jadła ich zdrowsze wersje. Odstawiła nabiał i gluten. Zaczęła także gotować sama. Zadanie ułatwiać ma jej także picie koktajli owocowych i warzywnych. Ponoć je uwielbia…

ZOBACZ TEŻ: Oto cały sekret perfekcyjnego eyelinera Adele

Myślicie, że już niedługo Adele zaskoczy wszystkich prezentując się na którejś z gal w rozmiarze 42?

Adele szykuje wielka metamorfozę na swój ślub! Zmieni się nie do poznania...

Adele szykuje wielka metamorfozę na swój ślub! Zmieni się nie do poznania...

Adele szykuje wielka metamorfozę na swój ślub! Zmieni się nie do poznania...