Adele przybyła na BRIT Awards 2022, aby wyglądać absolutnie spektakularnie. Artystka zaszczyciła czerwony dywan w czarnej sukni z tiulowymi detalami na dekolcie i rękawach. Makijaż zawierał wszystkie klasyczne elementy makijażu Adele: eyeliner w kształcie kociego oka i mocno podkreślone rzęsy. Jednak, jak się pewnie domyślacie, to nie zachwycający wizerunek przykuł tego wieczoru największą uwagę. Fani Adele nie mają wątpliwości, że pierścionek, w którym przybyła na galę to pierścionek zaręczynowy.

Trzy stylizacje Adele, które w mgnieniu oka stały się kultowe

Adele zaręczona?

Ogromny pierścionek z brylantem w kształcie gruszki, zastanawia wszystkich. W ubiegłym roku Adele poinformowała słuchaczy o nowym związku z Richem Paulem. Po wielu miesiącach spekulacji na temat ich relacji, po prostu opublikowała wspólne zdjęcia na Instagramie. Czy teraz delikatnie sugeruje kolejny etap związku? Czy mogłaby ogłosić swoje zaręczyny na czerwonym dywanie BRIT Awards?

Cóż, piosenkarka połączyła swoją efektowną czarną suknię z ogromnym, trudnym do przeoczenia pierścionkiem z brylantem w kształcie gruszki na palcu zaręczynowym. To, czy Adele zdecyduje się potwierdzić jakiekolwiek nowe wydarzenia w swoim życiu miłosnym, zależy od niej, ale do tego czasu będziemy przybliżać informacje na temat tego wspaniałego pierścionka.

Koniec Facebooka i Instagrama w Europie? To całkiem możliwy scenariusz

 

Sonda

Kawa na pusty żołądek

Masz w zwyczaju pić kawę na pusty żołądek?