Ada Śledź zyskała popularność dzięki programom reality-show. Już w trakcie ich emisji dała się poznać jako osoba, która zna się na modzie. Był to jeden z powodów, dla których wiele kobiet postanowiło obserwować ją nawet po zakończeniu programu. Na jednym z najnowszych zdjęć opublikowanych na InstaStory pokazała bardzo modne sportowe buty! Wciąż możesz je kupić!

Maffashion jak postać z Disneya. „Wyglądasz niemalże identycznie jak główna bohaterka!”

Ada Śledź gwiazdą reality-show

Kariera Ady Śledź zaczęła się od konkursów piękności. Wcześniej próbowała swoich sił w programie „Top Model”, ale szersza publika poznała ją dzięki jej uczestnictwie w jednym z najpopularniejszych reality-show – „Love Island. Wyspa miłości”. Pierwsza edycja programu miała ogromny wpływ na widownię przed telewizorami. Program miał szokować, a barwni bohaterowie przyciągać przed ekrany. Okazało się, że format stał się ogromnym sukcesem, co uczestnikom otworzyło drzwi do kariery. Ada Śledź okazała się na tyle przebojowa, że teraz możemy oglądać ją w produkcji „One Night Squad”. Wiele kobiet obserwuje jej media społecznościowe, ponieważ celebrytka często publikuje zdjęcia swoich stylizacji. A te prezentują się fenomenalnie! W ostatnim czasie pokazała swoje ulubione modne sportowe buty. Wyglądają fantastycznie!

 

Modne sportowe buty źródło: instagram.com/flychanelle

Te wegańskie buty powstały z alg. Zobacz letnią kolekcję marki Native!

Modne sportowe buty

Ada Śledź na swoim InstaStory opublikowała zdjęcie w bardzo modnych butach marki Nike. Ten model to Air Jordan 1 Mid. Jest on inspirowany oryginalnym modelem AJ1. Te, które ma na sobie Ada, mają trzy kolory – czarny, biały oraz bardzo intensywny czerwony. Są one wciąż dostępne na oficjalnej stronie Nike. Jeśli spodobał Ci się ten model, musisz się przygotować na wydatek 499,99 złotych. Wygląda fantastycznie!