Aktorka wybrała się na wakacje do San Francisco i w pełni poczuła klimat miasta. Z tej okazji postanowiła zmienić swój dotychczasowy kolor i postawić na nieco mocniejszy akcent. Swoje ciemnorude włosy zamieniła na wakacyjny, mocno intensywny odcień.

ZOBACZ TEŻ: MARZYSZ O PRZEPIĘKNYM TRÓJWYMIAROWYM KOLORZE? WYPRÓBUJ SHADOW HAIR!

Ada Fijał znana ze swojego nienagannego wyglądu i zawsze lśniących, zadbanych włosów w te wakacje zaszalała i odmieniła swój wizerunek. Na jednym ze zdjęć na Instagramie widać, że jej włosy zmieniły kolor na… pomarańczowy!

Aktorka od razu przyznała się do tego, że jest to tymczasowa zmiana, jednak bardzo kusząca. Zapytała więc swoje fanki co sądzą o tym, by pomarańczowy kolor zostawić na dłużej. Odpowiedzi były bardzo podzielone. Jedne dziewczyny chwaliły jej nowy wygląd, ale nie wszystkim przypadł on do gustu:

Świetne ! ❤
Zostaw, piękny kolor!
Myślę że w tym nieco ciemniejszym bardziej naturalnie

Aktorce najwidoczniej nowy wygląd przypadł do gustu. Na wczorajszej imprezie z okazji otwarcia nowego sklepu internetowego About You Ada pojawiła się w swoich nowych pomarańczowych włosach. Co prawda nałożony na jej włosy spray nie jest już aż tak intensywny, ale nadal widać pozostałości po wakacyjnym szaleństwie.

ZOBACZ TEŻ: SANDRA KUBICKA ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW?! PODOBA SIĘ WAM W CZARNYM KOLORZE?

Co myślicie o jej nowym kolorze?

Ada Fijał znowu w innym kolorze włosów!