Ada Fijał jest jedną z najbardziej znanych aktorek, jednak mało kto wie, że jedną z jej największych pasji jest… moda. Chociaż nie brak jej umiejętności aktorskich, to właśnie doskonałe wyczucie stylu przyciąga do artystki dużo fanów. Gwiazda znana jest ze swoich awangardowych, krzykliwych stylizacji, które możemy podziwiać między innymi na Instagramie.

Sylwia Madeńska w fenomenalnej stylizacji. Ten modny kombinezon wciąż można kupić i kosztuje niecałe 80 zł!

Ada Fijał

Gwiazda bardzo chętnie dzieli się swoimi stylizacjami na Instagramie. Jest na nim bardzo aktywna i stara się utrzymywać regularny kontakt z fanami. Zdjęciami swoich stylówek podbiła serca tysięcy kobiet i obecnie jest jedną z najchętniej obserwowanych gwiazd, które kochają modę. Ada była bardzo często chwalona za swoje zestawy – głównie dzięki nieszablonowemu podejściu oraz odwadze w dobieraniu dodatków. Aktorka od lat udowadnia, że warto się ładnie i stylowo ubierać. Zobacz koniecznie, na jakie wiosenne trendy się zdecydowała. To mocne, niebanalne stylizacje!

Technika stylizacji kardiganów, na której punkcie oszalały użytkowniczki mediów społecznościowych

Wiosenne stylizacje

Ada Fijał przygotowała specjalnie dla swoich fanów filmik modowy. Prezentuje na nim trzy wiodące trendy oraz charakterystyczne dla siebie niebanalne zestawy ubrań. Który z nich spodoba Ci się najbardziej?

„Moda od A do F przedstawia trendy na wiosnę
Czyli:
1️ print zwierzęcy
2️ kontrasty (zieleń róż)
3️ monokolor
Który look podoba Wam się najbardziej 1️, 2️, 3️?
Co myślicie o filmiku który nagrałam specjalnie dla Was?” – brzmi opis, który Ada umieściła pod filmikiem.

W komentarzach zdania były podzielone pomiędzy monokolorem a zwierzęcym printem. Trzeba przyznać, że każdy z nich wygląda wyjątkowo i odważnie. Chociaż nasze serce skradło odważne połączenie ze sobą dwóch różnych zwierzęcych printów – krowich łat oraz pasków zebry. To zdecydowanie nietuzinkowy look!