Z czego znana jest Ariana Grande? Część z Was na pewno prędzej skojarzyłaby jej fryzurę niż największe przeboje… To właśnie charakterystyczne upięcie zapewnia piosenkarce taką rozpoznawalność. Skąd u niej aż takie przywiązanie akurat do kucyka?

Ariana opowiedziała o tym w jednym z najnowszych wywiadów, udzielonym portalowi Byrdie. Cóż, nie będziemy ukrywać, że jej podejście do sztucznych, wysoko upiętych włosów jest szczególne…

ZOBACZ TEŻ: Widziałyście, jak wyglądają naturalne włosy Ariany Grande?

– Nie miałam pojęcia, że to stanie się „czymś”. Po prostu tak lubię mieć upięte włosy. Zawsze je tak lubiłam. Na zdjęciach z czwartej klasy nosiłam latający wokół mojej głowy kucyk. Nigdy nie przypuszczałam, że właśnie on stanie się tak ważną rzeczą. Po prostu jest mi w nim wygodnie. – stwierdziła w rozmowie.

style="overflow:hidden;">Odrobinę dziwić może za to różnorodność upięć, o której mówi w przypadku kucyka…

– Mam wrażenie, że jest tysiąc różnych sposobów na zrobienie kucyka. Milion!

style="overflow:hidden;">Tak…

ZOBACZ TEŻ: Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym chłopaku Ariany Grande

– Sprawia mi to ogromną radość, szczerze. Każde upięcie jest jak niespodzianka. Zapominam, jak bardzo je kocham, a gdy tylko związuje włosy czuję, jak bardzo kocham ten look. Za każdym razem, gdy je upinam, czuję się, jak za pierwszym razem. To prawdziwa miłość! – dodała.

style="overflow:hidden;">Szkoda, że Ariana pominęła zupełnie opis momentu, w którym przyczepia sztuczne pasma…
Ach! To dlatego Ariana Grande zawsze upina włosy w kucyk (FOTO)

Ach! To dlatego Ariana Grande zawsze upina włosy w kucyk (FOTO)

Ach! To dlatego Ariana Grande zawsze upina włosy w kucyk (FOTO)