W Polsce jesień pełną parą, po lecie zostały nam już tylko wspomnienia. Szaro, buro i ponuro. A do tego deszczowo… Coraz więcej gwiazd nie ma ochoty patrzeć na taką pogodę i wybywa do ciepłych krajów. Przykład? Honorata Skarbek, która aktualnie wygrzewa się na przepięknych plażach na malowniczych Malediwach.

ZOBACZ: SPODNIE HONORATY SKARBEK WYWOŁAŁY PRAWDZIWE PORUSZENIE

Przepiękne otoczenie zachęca do licznych sesji zdjęciowych, z których zdjęcia trafiają na wszystkie możliwe portale społecznościowe. Honorata postanowiła zapewnić swoim obserwatorom trochę rozrywki i co chwilę prezentuje inny kostium kąpielowy. Jesteście ciekawe, jak wygląda?

Trzeba przyznać, że jej ciało prezentuje się całkiem nienagannie. Honey z pewnością solidnie przygotowała się do prezentowania swojego ciała w kusych ubraniach, efekty zobaczycie na poniższych zdjęciach. Płaski brzuch, zgrabne nogi… Czego chcieć więcej?

ZOBACZ TEŻ: HONORATA SKARBEK USŁYSZAŁA KIEDYŚ, ŻE MA MASYWNE NOGI

Który strój podoba Wam się najbardziej?

🌴 #maldives #holiday #beach #sun #bikini #water #ocean #palmtrees #male #island 🌴 #snapchat 👻 honkabiedronka 👻

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Dzisiaj obudziłam się tu, zgadnijcie gdzie jestem ? 😉 #holiday #bikini #beach #snapchat 👻 honkabiedronka 👻 / #hair @gaba_hair

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Zapraszam wszystkich na mój koncert w Zduńskiej Woli w najbliższa sobotę 27/08/16 obok ratusza o godz. 20:00 ! 🎤🎤 #music

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Honorata Skarbek (@honkabiedronka)