Atmosfera panująca wokół ekranizacji bestsellera E.L. James, 50 twarzy Greya, wciąż jest bardzo gorąca. Odtwórcy głównych ról, Jamie Dornan i Dakota Johnson, wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów i regularnie oglądamy ich zdjęcia na okładkach różnych magazynów. Tym razem mamy dla Was coś zupełnie innego!

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻ 50 TWARZY GREYA OD MAKE UP FOREVER!

Co powiecie na wcielenie się w rolę Any? Jedna ze stron internetowych oferuje weekend z Christianem Greyem, podczas którego będziecie miały okazję przelecieć się helikopterem nad miastem i przekonać się na własnej skórze, co to znaczy BDSM. Grey będzie na Ciebie czekał w swoim apartamencie, Escali, gdzie spędzicie razem dwa niezapomniane dni. Podobnie jak Ana będziesz musiała podpisać kontrakt, w którym zgodzisz się zostać „uległą”, a on Twoim „dominantem”. Przeżyjesz niezapomniane wrażenia w „czerwonym pokoju bólu”.

Warunek? Musisz mieć wolne (albo zbędne) 12 tysięcy dolarów! Jeżeli jesteś chętna – powinnaś się spieszyć. Kobiety rezerwują miejsca bardzo chętnie! Aktualnie najbliższy wolny termin przypada na maj. Możesz wybrać lokalizację, w której będziesz „bawić się” w 50 twarzy… Do wyboru jest Nowy Jork i Los Angeles. Po dokonaniu rezerwacji będziesz mogła wybrać swojego idealnego Greya, który jest doświadczony w technikach BDSM.

Są tu jakieś chętne?

A co powiecie na weekend z... Christianem Greyem? (FOTO)

A co powiecie na weekend z... Christianem Greyem? (FOTO)

A co powiecie na weekend z... Christianem Greyem? (FOTO)