Większość z nas marzy o garderobie wypełnionej świetnymi ubraniami i dodatkami, na które można przeznaczać spore sumy pieniędzy. Niestety, również większość z nas nie może pozwolić sobie na kupienie wszystkiego, o czym marzymy.

W związku z tym wielką popularnością cieszą się u nas różnego typu wyprzedaże, promocje i okazje. Powoduje to potem zapełnienie szaf rzeczami, których nie chcemy lub nie lubimy wkładać. Mamy dużo ubrań i dodatków, ale brakuje nam tego „czegoś”.

Rodzi się więc pytanie, na jakie rzeczy warto wydawać większe sumy pieniędzy, tak, by cieszyć się nimi przez długi czas, być zawsze dobrze ubraną/ubranym i nie mieć co rano problemu z dylematem – „co włożyć, żeby świetnie wyglądać”?

Oto lista 6 rzeczy, na których według nas nie warto oszczędzać przy kompletowaniu garderoby i tworzeniu własnego stylu:

1. Dżinsy

Para dobrze skrojonych dżinsów, wykonanych z materiału, który przetrwa długi czas, jest w stanie uratować każdą kobietę. Spodnie z dżinsu nosimy zawsze i wszędzie, o każdej porze roku. Mając nawet najtrudniejszą sylwetkę możemy znaleźć parę, która będzie podkreślać nasze atuty, a tuszować wady. Dżinsy, które nie tracą koloru, nie zmieniają kształtu i są do tego w uniwersalnym fasonie, będą modne niezależnie od zmieniających się trendów, a dodatkowo zapewnią poczucie komfortu w wielu sytuacjach.

2. Bielizna

Staniki kupowane na bazarku, figi ze sztucznych tkanin, to nie są mądre zakupy. Dobra bielizna dopasowana do naszej figury, wykonana z oddychających, komfortowych, nie zmieniających przez długi czas kształtu materiałów, jest niezbędna do dobrego samopoczucia. Bielizna to nasza druga skóra, powinnyśmy więc dbać o jak najlepszą jej jakość.

3. Buty

Para klasycznych, skórzanych kozaków, szpilki na wygodnym obcasie, do tego kilka modeli na wiosnę i jesień odpowiadających naszym gustom – brzmi jak zestaw idealny. Mając bazę wygodnych i dobrej jakości butów, możemy zaszaleć z fasonem czy kolorem. Porządne buty wytrzymają więcej niż kilka sezonów, zawsze zapewniając nam łatwość w zestawianiu z różnymi kolorami ubrań i dodatków.

4. Torba

Kolekcja wysokiej jakości torebek w wielu kolorach to marzenie każdej z nas. Jeżeli możemy pozwolić sobie na jeden fason od czasu do czasu, wybierajmy modele wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, niekoniecznie najmodniejszych i najdroższych. Jedna perfekcyjna torba może być uzupełnieniem każdego zestawu, dodatkowo uzupełnieniem stylowym i zawsze świetnie się prezentującym. Wiele znanych pań pokazuje się z różnymi modelami torebek, jednak mają swoje ulubione fasony, które noszą nawet przez kilka lat.

5. Perfumy

Nie jest to może klasyczne „ubranie”, a jednak kobiety nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez kilku kropli zapachu rozpylonego na ciele. Najlepiej zapachu, który jest trwały, nie drażniący, nadaje się na co dzień. Na wieczór bardziej zmysłowy, kuszący, który będzie zwracał na nas uwagę nawet przy skromniejszym stroju.

6. Zegarek

Choć po modelu zegarka oceniają się raczej mężczyźni, także kobiety zwracają uwagę na ten dodatek. Ciekawy design i szlachetna forma pokazują jaki masz gust, dobry zegarek staje się ozdobą bardzo prostego zestawu. Nawet jeden model może sprawić, że będziesz się prezentować zupełnie inaczej na różnych okazjach.

Czy zgadzacie się z tym zestawieniem? Jakie macie propozycje do dodania?