(Nie)stety czasy, w których na siłownię szło się w starych getrach i rozciągniętej koszulce już dawno za nami. I bardzo dobrze, bo – nie oszukujmy się – wygląd jest ważny. Gdy prezentujemy się dobrze to nie tylko wzrasta pewność siebie, ale również wykonujemy lepszy trening. I nie namawiam Was wcale do chodzenia na siłownię w pełnym makijażu (oj, nie!), ale mam kilka trików na polepszenie samopoczucia na treningu. Dzisiaj przychodzę z pięcioma rzeczami, których stylowa dziewczyna potrzebuje na siłowni. Jesteście ciekawe, co znalazło się wśród mojego must have?

ZOBACZ: EKSPRESOWE ŚNIADANIE PRZED TRENINGIEM – ZROBISZ JE W 2 MINUTY!

Po pierwsze – wygodne buty

Wygoda to podstawa, ale warto pamiętać, że buty na trening mogą być również ładne. Co powiecie na model Cardio Motion od marki Reebok? Koniecznie w odcieniu pudrowego różu! Ja noszę je już od dłuższego czasu i wiecie co? Nie było wyjścia na siłownię bez pytania: co to za buty? Plusem jest również ich cena – 249 złotych, czyli całkiem nieźle.

5 rzeczy, których stylowa dziewczyna potrzebuje na siłowni (FOTO)
Reebok – Cardio Motion – 249 zł

Po drugie – wygodne getry

Jeżeli jesteście stałymi bywalczyniami siłowni to jestem pewna, że zauważyłyście wszechobecną Gym Hero manię. I wcale mnie ona nie dziwi – ich getry są bardzo wygodne, a do tego bardzo ładne. Z resztą – spójrzcie tylko na model Grey Socks. Wy też tak macie, że w ładnych ubraniach aż chce się Wam ćwiczyć?

5 rzeczy, których stylowa dziewczyna potrzebuje na siłowni (FOTO)
Gym Hero – Grey Socks – 149 zł

Po trzecie – pas treningowy

Pas treningowy to pozycja obowiązkowa dla wszystkich kobiet (i nie tylko), które lubią treningi siłowe. Martwe ciągi, ćwiczenia z kettlebell lub ze sztangą… Pas treningowy nie tylko pomaga trzymać prawidłową postawę, ale również odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa. A ten potrafi rozboleć… Ja od miesięcy używam pasów od Five Sisters Project. Jeżeli nie lubicie nudy to może skusicie się na pas zdobiony lamparcimi cętkami?

5 rzeczy, których stylowa dziewczyna potrzebuje na siłowni (FOTO)
Five Sisters Project – Leopard Training Belt – 159 zł

Po czwarte – shaker

Aminokwasy, koktajl po treningu, a może po prostu woda? Shaker (a w szczególności ten ładny) to świetna alternatywa dla butelek. Ja jestem zakochana w tych od Gym Hero, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również motywują nadrukowanymi napisami.

5 rzeczy, których stylowa dziewczyna potrzebuje na siłowni (FOTO)
Gym Hero – Dash Of Pink Shaker – 25 zł

Po piąte – piękna butelka

Jak nie shaker to może… butelka? Na markę Wink Bottle natknęłam się na Instagramie i od razu zachwyciłam się piękną szatą graficzną. Butelka utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 12 godzin, zimnych do 24. W taki sposób przez cały trening można cieszyć się przyjemną chłodną wodą.

6 rzeczy, których stylowa dziewczyna potrzebuje na siłowni (FOTO)
Wink Bottle – LAVENDER – 79 zł

Po szóste – smartwatch

Dlaczego warto postawić na smartwatcha? Ten pomoże nam nie tylko w monitorowaniu tętna (a przez to w lepszych i bardziej efektywnych ćwiczeniach), ale również w monitorowaniu stanu zdrowia, a nawet w wyświetlaniu wiadomości motywacyjnych, porad i… gier (gdybyście nudziły się na cardio na rowerku)! Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem Fitbit Versa, który nie tylko spełnia wszystkie powyższe funkcje, ale również… świetnie wygląda!

5 rzeczy, których stylowa dziewczyna potrzebuje na siłowni (FOTO)
Fitbit – Versa – 879 zł