Kiedy mowa o modzie, możemy dyskutować godzinami. Albo obserwować. To drugie jest zdecydowanie moją wielką słabością. Przyjemnie patrzy się na ulice Warszawy, kiedy możesz popatrzeć na świetnie ubranych i oryginalnych ludzi. Wystarczy przejść się pod Pałacem Kultury i Nauki, aby wpaść na wielu z nich. Ale centrum Warszawy nie jest jedynym miejscem, w którym spotkasz fashionistów. Bo jest nas coraz więcej. Też lubisz obserwować świetnie ubranych ludzi? Oto, co na co najczęściej będziesz wpadać w tym sezonie.

1. Puchowe, ciepłe kurtki typu „boyfriend”
Zastanawiasz się, jaką kurtkę powinnaś kupić na nadchodzącą zimę? Jeśli nie zaplanowałaś budżetu na większe wydatki, sięgnij do szafy chłopaka. Podwiń rękawy i do przodu! Wszystkie influencerki teraz noszą takie.

ZOBACZ TEŻ: GDZIE W TYM SEZONIE ZNAJDZIESZ WYSOKIE KOZAKI NA SZPILCE? TO MUST HAVE JESIENI!

2. Sztruks w każdej postaci
Na pewno zauważyłaś, że wrócił trend, który pamiętamy z okolic podstawówki. Sztruks nosimy na koszulach, marynarkach i na spodniach. Widziałam też torebki!

3. Krótsze dzwony
Już w te wakacje miałyśmy okazję zaobserwować, że wraca trend na dzwony. Teraz rozszerzane nogawki kończą się nieco wyżej, niż niegdyś. Niemniej, zalecamy nosić je z obcasami. Najlepiej z wysokimi kozakami bądź kowbojkami.

4. Długie, ciepłe płaszcze
Pamiętasz te płaszcze, które niegdyś obserwowałaś na zdjęciach Babci lub Dziadka? Jeśli Twoi rodzice trzymają je jeszcze w domach, możesz spokojnie wyjąć je z szafy i dać im drugie życie! W tym sezonie wraca trend na ciepłe, długie płaszcze, które są nie tylko stylowe, lecz także dobre dla Twojego zdrowia! Szczególnie patrząc na prognozy pogody na nadchodzącą zimę.

5. Mini torebki na ramię
Odłóż shopperkę do szafy – wraca wielki trend na mini torebki. Twoja Mama na pewno taką nosiła. Trend zapoczątkowała Saddle Bag od Diora, która świętuje w tym roku swój redesign oraz wielki powrót na salony.

ZOBACZ TEŻ: WSZYSCY TWIERDZĄ, ŻE TA SPÓDNICA Z ZARY BĘDZIE HITEM TEGOROCZNYCH ŚWIĄT

6. Brytyjska krata
Jesień bez brytyjskich printów i materiałów to nie prawdziwa jesień! W tym sezonie pojawia się głównie na spodniach, najlepiej 3/4, z rozszerzaną nogawką.