Minęło sporo czasu odkąd Cindy Crawford postawiła swoje pierwsze kroki na wybiegu. Należąca do tzw. „Wielkiej Szóstki” (razem z Naomi Campbell i Claudią Schiffer) modelka udowadnia, że ten tytuł należał się jej bezsprzecznie.

Okrzyknięta w latach 90. jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie Cindy Crawford nadal zachwyca swoim naturalnym pięknem.

ZOBACZ TEŻ: TEN CIEMNY KOLOR SZMINKI TO PRAWDZIWY HIT JESIENI! KOCHA GO NIE TYLKO RIHANNA

Kilka dni temu, modelka opublikowała zdjęcie z siłowni, na którym pokazuje się bez makijażu. Jej fani byli pod wrażeniem gładkiej i promiennej cery. Na twarzy Cindy nie ma nawet śladu po zmarszczkach.

Inna australijska modelka Elle Macpherson porównała Cindy do jej córki Kaii twierdząc, że wyglądają niemal identycznie, mimo różnicy wieku.

Modelka swój świetny wygląd zawdzięcza diecie i ćwiczeniom. Jest również założycielką własnej linii produktów do pielęgnacji skóry o nazwie Meaningful.

ZOBACZ TEŻ: CZYM INSPIROWAŁ SIĘ MAKIJAŻYSTA EMMY STONE? TA PREMIERA ZOSTANIE ZAPAMIĘTANA

Cindy sama przyznaje, że nie boi się starzenia. Ma świadomość, że jej kariera supermodelki opierała się głównie na wyglądzie, ale zdaje sobie sprawę z tego, że walka z czasem jest niemożliwa.

Co Wy na to?