Patrząc na Anetę Kręglicką trudno jest uwierzyć, że gwiazda ma już 52 lata. Figura nastolatki i buzia wolna od zmarszczek sprawiają, że od modelki nie można oderwać oczu. Co istotne, wszystko wskazuje na to, że Aneta nie korzysta z botoksu i nie wypełnia swoich policzków kwasem hialuronowym, jak czynią to inne sławy w jej wieku.

Czytaj także: ANETA KRĘGLICKA UDOWODNIŁA, ŻE JEST PRAWDZIWĄ BOGINIĄ (FOTO)

Potwierdziła to w najnowszym wywiadzie dla magazynu Gala:

Zaręczam, że poza cesarskim cięciem nie miałam żadnych innych cięć. Mam dobre geny. Korzystam również z zabiegów, głównie z mezoterapii. Chodzę na różnego rodzaju nieinwazyjne zabiegi do kliniki Marii Noszczyk. Jestem jej stałą pacjentką.

Jak Anecie udaje się utrzymać szczupłą figurę? Nie w głowie jej drakońskie diety a’la Weronika Książkiewicz.

Dzisiaj zjadłam pizzę, dwa dni temu zjadłam pizzę, wczoraj zjadłam kubełek czekoladowych lodów. Śniadania jem zawsze, tyle, że są małe: jajko sadzone, pieczywo chrupkie, pomidor. Na obiad jem sałatę i rybę. Ale sałata jest olbrzymia, jak dla pułku wojska. Rzeczywiście nie jadam kolacji, najwyżej jakieś jabłko. Raz na jakiś czas kubełek lodów i pizza. Nie jem dużo, ale nie jem też mało. Trzy posiłki dziennie, a nie pięć, jak wszyscy zalecają.

Czytaj także: Te pytania irytują Anetę Kręglicką (FOTO)

Aneta zdradziła też swój tajemniczy sekret na piękną skórę.

Zaczynam dzień od kubka gorącej wody z cytryną. I staram się zawsze spać 8 godzin!

52-letnia Aneta Kręglicka zdradziła swój sekret buzi bez zmarszczek

52-letnia Aneta Kręglicka zdradziła swój sekret buzi bez zmarszczek

52-letnia Aneta Kręglicka zdradziła swój sekret buzi bez zmarszczek