Gdybym miała wybrać kolor włosów, który pasuje większości kobiet, niezależnie od wieku, kształtu twarzy czy wielkości oczu, powiedziałabym, że jest to bronde. Przenikające się kolory w postaci brązu i blondu, dają ogrom możliwości, który można dowolnie modyfikować i dobierać w zależności od potrzeb i oczekiwań. To też moim zdaniem świetny kolor, jeśli szukasz zmiany! Zobacz, jakimi wariacjami obecnie się inspirujemy i jak wyglądają najładniejsze z nich.

Mówiłyśmy już, że ten kolor kocha Gigi Hadid, Khloe Kardashian oraz Lauren Conrad. To powinno Cię dodatkowo zmotywować do zmiany!

ZOBACZ TEŻ: POKOCHACIE TEN NOWY, CYNAMONOWY TREND W FARBOWANIU WŁOSÓW

Bronde Shadow Roots

Z daleka wygląda jak klasyczny blond. To, co go odróżnia, to przebłyski ciepłego brązu, które są dość widoczne w blasku słońca. Tworzy się go dzięki wymianie jasnych tonów na ciemniejsze, dodając tym samym koloryzacji nieco blasku i dynamiki.

Long Bronde

Dużo brązu, mało blondu, który jest dość widoczny jedynie na końcówkach. Do tego trochę stylizacji i nowa, świetna fryzura gotowa!

Shimmery Bronde

To mój faworyt, jeśli chodzi o koloryzacje bronde. Błyszczące, ale świetnie dopasowane do kształtu twarzy blond pasma nadają fryzurze mega efektu.

Bronde Waves

Idealna propozycja dla wszystkich, którzy uznają blond za przeszłość koloryzacji albo zwyczajnie nie widzą jej na swojej głowie. Stylistki z Beverly Hills zamieniły blond na żółty miód. Wyszło genialnie!

ZOBACZ TEŻ: Stylowe ombre: Sprawdź nowe trendy w koloryzacji – splash, bronde i sombre!

Warkocze Holenderskie Bronde

Dowód na to, że bronde może być bardziej brązowe, niż blond i nadal podchodzić pod kultową stylizację. Złote przebłyski świetnie odnajdują się w upięciach, a szczególnie w warkoczach. Efekt jest naprawdę wart pracy!

Która z nich najbardziej przypadła Ci do gustu?