To, co najlepsze w stylu ulicznym, inspiruje do przeniesienia jesiennych stylizacji na wyższy poziom. Warto wypróbować kilka trendów, które wypełniają kanały społecznościowe. Niezależnie od tego, czy szukasz nowych sposobów na noszenie dzianin, czy chcesz łączyć kolory jak profesjonalista lub też zastanawiasz się, jak stylizować puszyste czapki, które uwielbiają Rihanna i Dua Lipa — mamy pięć prostych pomysłów na stylizacje, które możesz skopiować.

30 par butów za kostkę, które będą modne jesienią

Stylizacje uliczne inspirują na jesień

Niektóre z najbardziej pożądanych elementów garderoby na jesień 2021 to dzianinowe kamizelki, spódnice do tenisa, puszyste kapelusze, skórzane marynarki, gorsety, sweterki rozpinane i elementy inspirowane latami 60./70. Klasyczną stylizacją na ten sezon jest połączenie dzianinowej kamizelki z białą koszulą i spódnicą tenisową, inspirowane estetyką tenis-luxe.

Kolejna stylizacja, którą uwielbiamy na jesień, to pastelowa, kwiatowa estetyka. Zainspirowana Bridgertonami jest w pastelach od stóp do głów, które bardzo dobrze wpasowują się w zimowe looki.

Jeśli masz ochotę na bardziej wyrazisty wygląd, spróbuj połączyć skórzaną marynarkę z modnym gorsetem lub przełącz się na lata 70. psychodeliczną sukienką z dzianiny. Zestaw to z wyrazistym płaszczem ze sztucznego futra

Stylizacje uliczne

Stylizacje na jesień

Stylizacje uliczne na jesień

Stylizacje uliczne jesień

Palce wiedźmy – serwujemy przepis na halloweenową przekąskę