Wyrazista, kolorowa czy klasyczna? Trendy na obecny sezon są zgodne – akcesoria mają odzwierciedlać naszą osobowość stanowiąc idealne dopełnienie stylizacji. Przedstawiamy Wam przegląd najbardziej HOT propozycji!

Marka Swarovski od lat zachwyca wysokim kunsztem i oryginalnym designem swoich wyrobów. W tym sezonie odkrywamy ją na nowo za sprawą rewolucyjnej wizji pierwszej w historii marki dyrektor kreatywnej Giovanny Engelbert. Propozycje z najnowszej Kolekcji I to inspiracje światem geometrii, matematyki i…  pierwszymi szkicami Daniela Swarovskiego.

Przepiękna biżuteria, która została stworzona dla osób niedosłyszących i niesłyszących!

„Matemagiczny Ogród” Swarovskiego, który obejmuje szeroki wybór naszyjników, kolczyków, pierścionków, bransoletek i innych ozdób to kwintesencja tegorocznych trendów. Pełna ekspresji, a zarazem uniwersalna kolekcja zachęcająca do uruchomienia kreatywności i zadawania szyku z nutą swobodnej zabawy.

Biżuteria dla niepokornych romantyczek i miłośniczek charakterystycznych form

MAXI SIZE

Oversize w modzie nie musi dotyczyć tylko ubrań, marka Swarovski udowadnia, że równie stylowo prezentuje się w przypadku biżuterii. Niewykluczające nikogo i niczego laboratorium kreatywności Swarovskiego, zaprasza do celebrowania indywidualności i wspólnego eksplorowania świata fantazji zachęcając do odważnego manifestowania swojej wyjątkowości. Masywny, fioletowy naszyjnik z serii DULCIS jest wprost stworzony, by upiększać.

Biżuteria Swarovski

NA OKOŁO

W najnowszej kolekcji marki Swarovski dobrze już nam znane kolczyki koła przybierają nową formę. Odważne wykończenie spotyka się z urzekającą finezją szlifów i ponadczasową uniwersalnością, tak nieodzowną w garderobie, jak biały t-shirt.

Biżuteria Swarovski

LEKCJA GEOMETRII

Trójkątna struktura przywodząca na myśl szkolne lata to kolejna propozycja od marki Swarovski, która zachwyca swoim kształtem i boskimi proporcjami. Matematyczne formy rozpalają wyobraźnię niczym fascynujące obiekty badań naukowych. Jesteśmy zdecydowanie na tak!

Biżuteria Swarovski

PEŁNA HARMONIA

Fani klasycznych wzorów docenią serię Harmonia, wyróżniającą się okazałymi kryształami w szlifie poduszkowym. Szczególną uwagę przyciąga pierścionek z masywnym oczkiem, którego tajemnicza aura dopełni każdą stylizację o dozę fantazji.

Biżuteria Swarovski

POSTAW NA KOLOR

Nowa kolekcja marki Swarovski to zarówno modele z transparentnymi kryształami, jak i ich barwnymi wariacjami. Żywiołowe podejście do kwestii kolorów prezentują między innymi kolczyki z serii Orbita. Ich dwustronne obrotowe elementy zachwycają nie tylko różnorodności odcieni, lecz także precyzją z jaką zostały wykonane najdrobniejsze szczegóły tego modelu.

Biżuteria Swarovski

10 wiosennych płaszczy, na które panuje absolutny szał

*materiał prasowy