Kolor czerwony to jeden z tych kolorów, które zawsze będą zachwycać – zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż ust. W dzisiejszych czasach istnieje tak wiele sposobów, aby wykorzystać ten modny kolor, że warto nauczyć się czerpać z wszystkich jego odcieni.

Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na użycie tego koloru po raz pierwszy, czy już jesteś fanatyczką czerwieni, zobacz cztery ciekawe pomysły, które w niebanalny sposób podkreślą Twoją urodę.

Jagodowa głębia

Wykorzystaj inspirację z czerwonego dywanu i najmodniejszych zdjęć na Instagramie i użyj delikatnego jagodowego odcienia do podkreślenia głębi swoich oczu. Staną się optycznie większe i wyraziste. Kolor ten sprawdzi się także na dolnej linii rzęs.

ZOBACZ TEŻ: Slena Gomez w najnowszym teledysku pokazała się bez makijażu!

Śliwka na krawędzi

W świecie piękna, kodem dla silnych kobiet, są usta podkreślone ciemnymi odcieniami szminek. Najlepszy efekt osiągniesz, wybierając matową szminkę, która przedłuży trwałość makijażu o kilka godzin. Jeśli szukasz bardziej subtelnego sposobu na pokazanie miłości do tego odcienia, dodaj delikatną warstwę szminki w kolorze ciemnej śliwki na środku ust.

Luksusowa purpura

Niezależnie od tego, czy właśnie zaczynasz romans z tymi odcieniami, czy już dawno jesteś od nich uzależniona, wypróbuj kolor głębokiej purpury. Ten ponadczasowy kolor, przyciągający wzrok, zawsze będzie dobrym pomysłem.

ZOBACZ TEŻ: Tego zdjęcia nie możecie przegapić! Tak Magda Gessler wygląda bez makijażu

Egzotyczny cynober

Kredka do oczu w kolorze chińskiej czerwieni, delikatnie wpadająca w kolor pomarańczowy, stanie się Twoją obsesją już po pierwszym użyciu. Spróbuj zamienić swoją ponadczasową czarną kreskę na zardzewiałą czerwień. Odcień ten jest wystarczająco ciemny, aby nosić go na co dzień, a jednocześnie odważny, aby zwrócić na siebie wszystkie spojrzenia.

Który z nich wybierasz?

4 odcienie czerwieni, które podkreślą Twoje piękno- nie tylko na ustach!

4 odcienie czerwieni, które podkreślą Twoje piękno- nie tylko na ustach!

4 odcienie czerwieni, które podkreślą Twoje piękno- nie tylko na ustach!