Modne dodatki to coś, co lubię najbardziej. Odpowiednio dobrane są w stanie w kilka chwil „zrobić” cała stylizacje. Latem możemy szaleć z kolorami, w tej kategorii świetnym polem do popisu może być torebka. Uwielbiam biżuterię, nieco bardziej odkryte stylizacje dają duże pole do popisu z jej eksponowaniem. Mam dla Was dzisiaj mały przegląd, w którym pod lupę biorę 4 dodatki, bez których nie mogę obejść się tego lata! Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: BIAŁE BUTY – MUST HAVE NA LATO 2017 – PRZEGLĄD

Torebka worek, która pomieści wszystkie niezbędne rzeczy

Każda z Was wie, ile „skarbów” nosi ze sobą na co dzień. Latem w torebce oprócz najważniejszych rzeczy takich jak portfel, klucze i dokumenty, znajduje się również butelka wody, okulary przeciwsłoneczne, chusteczki nawilżające, krem z filtrem… Najlepiej postawić na torebkę w mini wersji, ale z maxi pojemnością. I właśnie takie są worki! Ładne, wygodne i pojemne! Koniecznie wybierzcie wersję w letnim kolorze!

5 modnych dodatków, które MUSICIE mieć tego lata! (FOTO)

Okulary przeciwsłoneczne

Ale nie takie za 5 złotych z bazaru. Raczej też nie takie z sieciówki za 29 złotych. Wzrok to raczej nie jest coś, na czym warto oszczędzać. Porządne okulary przeciwsłoneczne muszą zabezpieczać przed szkodliwym promieniowaniem. Ja aktualnie jestem zakochana w tych od Tonny, „koci” kształt to świetna alternatywa dla wszechobecnych „raybanowych” kształtów.

Delikatna biżuteria, czyli coś ładnego na szyję

Totalnie zakochałam się w delikatnej biżuterii. Chokery to coś, co zagościło w najnowszych trendach na dobre. Uwielbiam zarówno te „klasyczne” (wiązane wstążeczki), jak i te wykonane ze złotych i srebrnych łańcuszków. Najlepiej wyglądają, gdy połączy się ze sobą kilka łańcuszków. W sklepach znajdziecie ogromny wybór, ze stworzeniem najmodniejszego looku nie będziecie miały żadnego problemu!

ZOBACZ KONIECZNIE: SREBRO CZY ZŁOTO? PRZEGLĄD EFEKTOWNYCH CHOKERÓW – MUST HAVE NA LATO!

5 modnych dodatków, które MUSICIE mieć tego lata! (FOTO)

Najmodniejsze w tym sezonie klapki

Japonki odeszły do lamusa! Jeżeli chcecie wyglądać supermodnie, koniecznie postawcie na klapki! Lansują je wszystkie fashionistki, są obecne na wszystkich tygodniach mody, nie tylko na wybiegach najlepszych projektantów, ale również w street style’owych stylizacjach. Moim faworytem są te z kolekcji Bizuu x Badura, chociaż te z futrem również chętnie zobaczyłabym w swojej kolekcji…

5 modnych dodatków, które MUSICIE mieć tego lata! (FOTO)