Kto by pomyślał, że buty kowbojskie zaaklimatyzują się w Polsce. W tym cudownym modelu rozkochało się wiele kobiet i wygląda na to, że jeszcze długo będziemy widywać je na ulicach. Ten z pozoru dziwaczny but wygląda wspaniale zarówno w parze ze spodniami, jak i subtelnymi białymi letnimi sukienkami. Ponieważ nie wszystkie promocje dobiegły końca, wybrałyśmy dwadzieścia przepięknych par kowbojek, które kupicie w promocyjnej cenie.

19
1

Botki BRONX

319,00 zł

Kup teraz

Cholewka chroni przed chłodem, to skóra naturalna - z włosiem, licowa, zamsz. Botki posiadają obcas o wysokości 4 cm. Wewnętrzna wyściółka to skóra. Komfort noszenia podnosi skórzana wkładka. Podeszwa izolująca, to wysokogatunkowe tworzywo.

1
2

Botki XTI

199,00 zł

Kup teraz

Zgrabne botki firmy Xti. Wierzchnią część butów tworzy skóra ekologiczna. Całość opiera się na obcasie o wysokości 6,5 cm. Komfort noszenia podnosi materiałowa wkładka. Podeszwa jest solidna, jej główny składnik to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

2
3

Botki R.POLAŃSKI

319,00 zł

Kup teraz

Cholewka chroni przed chłodem. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 5,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to skóra. Komfort noszenia podnosi skórzana wkładka.

9
4

Botki S.OLIVER

219,00 zł

Kup teraz

Przyjemnie układająca się na stopie cholewka ze skóry ekologicznej. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 5,5 cm. Botki posiadają wyściółkę: materiał, skóra ekologiczna. Wkładka to skóra ekologiczna. Podeszwa solidna, jej główny składnik to wysokogatunkowe tworzywo. Buty wzbogacono o technologię SoftFoam. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.

3
5

Botki EKSBUT

279,00 zł

Kup teraz

Buty ze skóry naturalnej. Całość opiera się na obcasie o wysokości 7 cm. We wnętrzu butów skóra. Komfort noszenia podnosi skórzana wkładka. Charakteru dodaje butom ozdoba srebrny metal.

4
6

Botki EKSBUT

259,00 zł

Kup teraz

Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 4 cm. Botki posiadają wyściółkę ze skóry. Trwała podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo.

5
7

Botki SOLO FEMME

299,00 zł

Kup teraz

Zamsz. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 5 cm. Botki posiadają wyściółkę, to skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra. Podeszwa solidna, jej główny składnik to wysokogatunkowe tworzywo. Botki zyskują dzięki ozdobie: srebrny metal.

6
8

Botki R.POLAŃSKI

289,00 zł

Kup teraz

Cholewka chroni przed chłode. Skóra naturalna, nubuk. Całość opiera się na obcasie o wysokości 5,5 cm. We wnętrzu butów skóra. Wkładka to skóra. Trwała podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo.

7
9

Botki LES TROPEZIENNES

299,00 zł

Kup teraz

Cholewka chroni przed chłodem. Skóra naturalna, zamsz. Botki posiadają obcas o wysokości 4 cm. We wnętrzu butów materiał, skóra. Wkładka to skóra. Podeszwa solidna, jej główny składnik to wysokogatunkowe tworzywo.

8
10

Botki KARINO

279,00 zł

Kup teraz

Cholewka chroni przed chłodem, to Skóra naturalna - Licowa. Całość opiera się na obcasie o wysokości 8 cm. Botki posiadają wyściółkę, to skóra. Wkładka to skóra. Trwała podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Botki zyskują dzięki ozdobie: skóra naturalna. Ciekawy fason na chłodniejsze dni.

10
11

Botki QUAZI

259,00 zł

Kup teraz

Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Licowa. Botki posiadają obcas o wysokości 8 cm. We wnętrzu butów skóra. Wkładka to skóra. Trwała podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.

11
12

Botki QUAZI

189,00 zł

Kup teraz

Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Licowa, Nubuk. Całość opiera się na obcasie o wysokości 5 cm. Wewnętrzna wyściółka to materiał, skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: skóra. Podeszwa izolująca, to wysokogatunkowe tworzywo. Ozdobą fasonu jest detal: srebrny metal. Idealne na chłodniejsze dni.

12
13

Botki R.POLAŃSKI

279,00 zł

Kup teraz

Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Nubuk. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 8,5 cm. Botki posiadają wyściółkę, to skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra. Podeszwa solidna, jej główny składnik to wysokogatunkowe tworzywo.

13
14

Kozaki BRONX

479,00 zł

Kup teraz

Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna - Licowa. Buty wyposażono w obcas 8 cm. Wewnętrzna wyściółka to skóra. Stopa opiera się o wkładkę, to skóra. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to wysokogatunkowe tworzywo.

14
15

Botki QUAZI

299,00 zł

Kup teraz

Przyjemnie układająca się na stopie cholewka to Skóra naturalna - Zamsz. Całość opiera się na obcasie o wysokości 6 cm. We wnętrzu butów materiał, skóra. Wkładka to skóra. Podeszwa izolująca, to wysokogatunkowe tworzywo.

15
16

Botki R.POLAŃSKI

289,00 zł

Kup teraz

Przyjemnie układająca się na stopie cholewka to Skóra naturalna - Nubuk. Botki posiadają obcas o wysokości 5 cm. Botki posiadają wyściółkę, to skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra. Trwała podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo.

16
17

Botki QUAZI

239,00 zł

Kup teraz

Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Zamsz. Całość opiera się na obcasie o wysokości 4 cm. We wnętrzu butów materiał, skóra. Wkładka to skóra. Podeszwa izolująca, to wysokogatunkowe tworzywo. Ciekawy fason na chłodniejsze dni.

17
18

Botki R.POLAŃSKI

279,00 zł

Kup teraz

Cholewka chroni przed chłodem, to Skóra naturalna - Licowa, Nubuk. Botki posiadają obcas o wysokości 8,5 cm. We wnętrzu butów skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: skóra. Podeszwa izolująca, to wysokogatunkowe tworzywo.

18
19

Botki QUAZI

239,00 zł

Kup teraz

Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Zamsz. Botki posiadają obcas o wysokości 4 cm. Botki posiadają wyściółkę, to materiał, skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: skóra. Podeszwa solidna, jej główny składnik to wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.

20
20

Botki CARINII

299,00 zł

Kup teraz

ierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Pokryta tworzywem. Całość opiera się na obcasie o wysokości 8,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to materiał, skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: skóra. Trwała podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo.