Niestety – mężczyzna bez odpowiedniej kobiecej ręki często zalicza modowe wpadki. Skarpetki do sandałów do tylko wierzchołek góry lodowej.

Strona reddit.com przeprowadziła sondę wśród kobiet i zarejestrowała najczęściej wymieniane wpadki.Przeczytajcie jakie są najczęstsze stylowe błędy mężczyzn i pomóżcie najbliższych Wam mężczyznom na zawsze ich uniknąć.

1. Krótkie jeansy

To zdaniem kobiet wielki obciach. Nie są ani sportowe, ani eleganckie. I każdy facet wygląda w nich jak farmer.

2. Rurki

Zdaniem wielu kobiet nie ma nic bardziej aseksualnego od faceta w obcisłych jeansach. Umówmy się – męskie udka rzadko kiedy wyglądają w nich atrakcyjnie.

7 znaków na to, że spotykasz się z mężczyzną, a nie chłopcem

3. Nieodpowiednie nakrycie głowy

Naprawdę nie trzeba nosić czapki na głowie zawsze jak wychodzi się z domu. Koszmarna czapka z daszkiem rodem z teledysku hip-hopowego to chyba największe zło.

10 największych stylowych wpadek mężczyzn

4. Broda której nie ma

Rzadka, nieestetyczna broda, której powstydziłby się nawet licealista jest coraz częściej spotykana. Nie masz gęstego zarostu? Lepiej odpuścić sobie look „drwala”.

10 największych stylowych wpadek mężczyzn

5. Okulary zerówki

Mężczyźni, którzy chcą wyglądać inteligentniej często zakładają zerówki. Nie ma nic gorszego niż facet, który udaje wadę wzroku wcale jej nie mając!

6. Skarpetki do sandałów

Znany wszystkim klasyk. Białe trampki są o wiele lepszym wyborem.

7. Koszule schowane w spodniach

Są koszule, które powinny być schowane w spodniach, a są takie, które absolutnie nie powinny! Najczęściej koszulka włożona w spodnie funduje mężczyźnie look a’la wujek Stefan.

8. Podwinięte spodnie khaki

Kobiety uważają, że nie ma nic bardziej obciachowego niż podwinięte spodnie… w kolorze khaki. Na faceta tak ubranego podobno lepiej nie patrzyć!

9. Za ciasne ubrania

Facet w obcisłym t-shircie, w którym widać brzuszek, bądź w zbyt ciasnych spodniach opiętych na pupie i udach to dość obrzydliwy widok. Lepiej kupić swojemu mężczyźnie większy rozmiar.

10. Obciachowe napisy

Koszulki z krzykliwym napisem, bądź grafiką w kształcie smoka, gwiazdy lub płomieni? Koszmar!

10 największych stylowych wpadek mężczyzn

Zgadzacie się z listą sporządzoną przez reddit.com? Może dodacie coś od siebie?

10 największych stylowych wpadek mężczyzn