Tej wiosny żółty cień do powiek będzie łatwiejszy w noszeniu niż kiedykolwiek wcześniej. Cytrynowe odcienie coraz częściej pojawiają się w modnych paletkach (Huda Beauty, KKW Beauty). Zbliżający się debiut Maybelline New York Lemonade Craze Eyeshadow uświadomił nam, że trend ten oficjalnie czeka już tylko na pierwszy dzień wiosny.

Żółte cienie do powiek mogą wydawać się trudne w dopasowaniu do konkretnych odcieni skóry. Wiele kobiet boi się tego koloru, ponieważ istnieje przekonanie, że żółty odcień nie pojawiaja się naturalnie w naszej skórze. W rzeczywistości wszystkie go mamy.

ZOBACZ TEŻ: NEW YORK FASHION WEEK- KOLOR TEGO CIENIA DO POWIEK TO HIT NADCHODZĄCEGO SEZONU!

Żółte cienie do powiek prezentują się najlepiej, kiedy makijaż opiera się wyłącznie na nich. Odważne kolory wyglądają fantastycznie tylko wtedy, kiedy reszta make-upu jest minimalistyczna. Żółte cienie do powiek, zadbane brwi, niewielka ilość korektora i różu do policzków to prawdziwy przepis na sukces.

Bez względu na to, jaki makijaż wybierzesz, najważniejsze, abyś zaczęła od dobrze przygotowanego „płótna”. Przed aplikacją cieni wyrównaj powieki korektorem lub podkładem do powiek. Dzięki temu będziesz miała pewność, że kolor będzie wyglądał równie pięknie, jak na paletce.

ZOBACZ TEŻ: SŁABO NAPIGMENTOWANE CIENIE DO POWIEK? WIEMY, JAK WZMOCNIĆ ICH ODCIEŃ!

Poniżej zgromadziłyśmy kilka wspaniałych inspiracji.

Być może przekonają Cię do tego koloru.