Cały świat zachwyca się urodą, gustem i dobrymi manierami księżnej Sussex. Wygląda na to, że Meghan Markle jeszcze bardziej imponuje wszystkim, kiedy stawia się twardym zasadom brytyjskiego protokołu, który praktycznie za każdym razem łamie. Blask księżnej bardzo szybko wypchnął na drugi plan jej męża, księcia Harry’ego. Wiecie skąd się bierze? To zasługa urodzie Meghan oraz… dwóch, dosyć tanich produktów. Sprawdźcie, co takiego stosuje księżna, że jej makijaż zawsze nas zachwyca!

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE WYJAWIŁA SWÓJ NAJWIĘKSZY KOMPLEKS! CZY TO MOŻLIWE, ŻE ONA TEŻ?!

Zauważyliście, że skóra Meghan zawsze wygląda jakby była delikatnie “zroszona”? To właśnie to dodatkowe nawilżenie sprawia, że jej skóra wygląda zawsze naturalnie i nigdy nie jest szara. A jest to zasługa produktu za mniej niż 50 zł, którym jest krem Aquaphor od marki Eucerin. Obecnie niestety nie jest jednak dostępny w Polsce, jednak łatwo można go dostać np. na brytyjskim amazonie.

Sekret tego kremu zdradził w wywiadzie dla E! Entertainment makijażysta Meghan, Daniel Martin, który powiedział, że:

Wiele blasku można wydobyć dzięki odpowiedniej pielęgnacji skóry twarzy. Zawsze najpierw nakładam Aquaphor, który ma podobną konsystencję do wazeliny, by uzyskać efekt naturalnego rozświetlenia.

Jak wyjaśnił, dopiero po nałożeniu kremu, poprawia rozświetlenie za pomocą paletki rozświetlaczy do twarzy od Diora (Dior Backstage Glow Face Palette). Dostaniesz ją bez problemu m.in. w sklepach Sephora w cenie 200 zł.

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻYSTA MEGHAN MARKLE WYJAWIŁ, JAK UWYDATNIA JEJ PIĘKNE PIEGI!

A jaki jest Wasz trick na genialne rozświetlenie twarzy?