Złota zimowa kolekcja włoskiej firmy Pupa to komplet czterech cieni, ozdobna maskara, pyłek do powiek, luksusowa szminka oraz konturówka do ust.

W złotym, ciężkim, odkręcanym etui, przywodzącym na myśl nabój, tkwi czerwona szminka. Przepiękna lekko malinowa pomadka zawiera wosk ze skórki pomarańczy oraz palmowy, a więc świetnie nawilża. Dobrano do niej odcień nowej konturówki do ust również dostępnej w tej kolekcji.
Trendy trendami, ale o jednym warto pamiętać – czerwień na ustach pasuje tylko paniom z wargami w stylu Scarlett Johansson lub Angeliny Jolie. Małe usta w czerwonym odcieniu wyglądają na jeszcze bardziej zaciśnięte. I jeszcze coś- kiedy nosimy czerwień, nie można być na bakier z dentystą 🙂

W nowej kolekcji znajduje się także komplet czterech cieni zapakowanych w złote etui, schowane w czerwonej sakiewce. Proponowane przez Pupę odcienie to wszystkie kolory złota – białe, żółte, różowe oraz najjaśniejszy cień o nazwie biały diament.

Świąteczno-karnawałowa kolekcja to także złoty i srebrny pyłek do powiek. Taki sam jak ten, który znajdował się w sypkich cieniach jakiś czas temu, a zwał się wtedy gwiezdny pył czy jakoś tak.

Pupa proponuje również transparentną maskarę z brokatem. Efekt na rzęsach piękny.

News pochodzi z serwisu zalotka.com