Jesienią i zimą królują przede wszystkim ciemne, zgaszone barwy. Sięgamy po nie zarówno w stylizacjach, makijażu, jak i w koloryzacji włosów. W tym roku jednak zrobimy mały wyjątek, wprowadzając do naszej szarej codzienności nieco koloru.

Emma Stone jest idealnym przykładem tego, jak powinno się nosić czerwoną szminkę

Makijażystki lansują właśnie trend na malowanie ust zimą na… koralowy. Soczysty pomarańczowo-czerwony kolor kojarzy się bardziej z latem, jednak ich zdaniem sprawdzi się świetnie także i zimą.

Szklane usta – gorący trend w makijażu

Koral na ustach to naprawdę świetna propozycja, która doda nam dziewczęcego uroku, świeżości i, tak potrzebnej nam zimą, pozytywnej energii. Ponadto odmłodzi też twarz i sprawi, że będzie wyglądać zdrowo i promiennie.

Modzie uległa już Zendaya, która zaprezentowała koral na ustach podczas gali People’s Choice Awards, znacząco wyróżniając się tym spośród innych gwiazd.

Selfie Jennifer Aniston bez makijażu. Internauci nie powstrzymali się od komentarzy

Promienny makijaż bardzo przypadł do gustu jej fankom, które chętnie komplementowały aktorkę. Możemy więc przypuszczać, że szybko znajdzie szerokie grono naśladowczyń, a koral na ustach dosłownie zawładnie ulicami.

Zendaya lansuje nowy trend. Prawdziwa ikona stylu?

Jesteście na tak?