Jeśli Ty również jesteś zwolenniczką długich drzemek i często przedłużasz chwile w ciepłym łóżku, nawet kosztem porannej kawy i pełnego makijażu, witaj w klubie. Ten niepozorny nawyk postanowili wziąć pod lupę badacze, by sprawdzić jaki produkt do makijażu jest absolutnie niezbędny każdej kobiecie.

Z przeprowadzonych badań wynika, że spośród wszystkich kosmetyków jeden z nich jest nieodłącznym kompanem każdej kobiety. Badania kosmetyczne pokazały, że jedynym produktem kosmetycznym, z którego żadna z nas nie chce rezygnować jest… tusz do rzęs.

To zabawne doświadczenie pokazało, że jeśli rano mamy czas na zastosowanie tylko jednego produktu do makijażu zawsze będzie nim tusz. Zdecydowanie przyciemnienie i zagęszczenie rzęs to coś, co kochamy najbardziej. Ten efekt jest dla nas ważniejszy niż inne produkty takie jak cień do powiek, róż do policzków, a nawet podkład czy szminka!

ZOBACZ TEŻ: INSTAGRAM OSZALAŁ NA PUNKCIE TYCH KOSMETYKÓW. SĄ AŻ TAK DOBRE?!

Specjaliści od kosmetyków wiedzą w jaki sposób wykorzystać ten fakt. Jedną z opcji jest dostarczanie długotrwałego efektu w postaci przedłużania rzęs. Nawet jeśli istnieją obawy przed nienaturalnym wyglądem i przesadnym wydłużeniem, to nadal zabieg ten cieszy się niemałą popularnością i wiele z nas wybiera wygodne rozwiązanie, które pozwala na zaoszczędzenie czasu o poranku. Klucz do uzyskania naturalnego efektu tkwi w wyborze odpowiedniej metody i oczywiście specjalistki, która wykona przedłużenie.

Dla kobiet, które chcą uniknąć codziennego tuszowania rzęs, ale nadal chcą zachować naturalny wygląd najlepszym rozwiązaniem okaże się wybór metody 1:1, szczególnie kiedy dopiero rozpoczynamy przygodę z przedłużeniem.

To też jedna z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych metod, która nie obciąża aż tak naszych naturalnych włosków. 1:1 oznacza tyle co, jedna syntetyczna rzęsa przyklejona do naszej prawdziwej. Pozwoli to lekko zagęścić i wydłużyć włoski, ale wciąż wygląda to bardzo naturalnie. Jeśli więc kusi Cię perspektywa dłuższych drzemek i pełnych, podkręconych rzęs bez większego wysiłku, możesz podarować sobie taki prezent z okazji zbliżającego się nowego roku wraz z Katalogiem Marzeń .

ZOBACZ TEŻ: 5 BŁĘDÓW W PIELĘGNACJI WŁOSÓW, KTÓRE TWÓJ FRYZJER CHCIAŁBY, ABYŚ PRZESTAŁA ROBIĆ

W najnowszym numerze JOY znajdziesz kartę podarunkową, dzięki której możesz zapisać się na zabieg przedłużenia rzęs w dowolnie wybranym mieście i terminie. Aktywując kartę podarunkową do 31.12.2018 roku na kwotę 185 zł dostaniesz od serwisu Zeberka i magazynu JOY kartę na zakup prezentu o wartości 250 zł. Spiesz się zostało już niewiele czasu!

Chcesz dowiedzieć się o szczegółach – znajdziesz je TUTAJ.