Kolejna już propozycja zestawu przygotowanego z okazji świat, tym razem dla ciała – cztery komplety od Delia Cosmetics, każdy zawiera produkty z nowej linii Delia Dermo System, odświeżający peeling do ciała i masło, występujące w czterech wariantach: antycellulitowe, regenerujące, nawilżające lub brązujące.

Kobietom, dla których szczególnie ważne jest ujędrnianie ciała polecamy zestaw nr I zawierający masło antycellulitowe z L-karnityną i kofeiną. Dla osób, których skóra wymaga specjalnej pielęgnacji polecamy upominek nr II, zawierający masło regenerujące – specjalny koktajl witaminowy. Dla pań, których skóra wymaga nawilżenia polecamy zestaw nr III z masłem z ekstraktem z ryżu. Natomiast dla osób, pragnących uzyskać kolor naturalnej zdrowej, opalenizny proponujemy prezent nr IV, z masłem brązującym, zawierającym wyciąg z orzecha włoskiego.

W każdym zestawie znajduje się odświeżający peeling z masującymi drobinkami, który wyjątkowo dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę usuwając jej martwy naskórek, poprawia krążenie krwi, a także redukuje pierwsze oznaki cellulitu.

Wszystkie zestawy zapakowane są w efektowny, srebrny woreczek.

Zestaw I – odświeżający peeling+ masło antycellulitowe.
Zestaw II – odświeżający peeling+ masło regenerujące.
Zestaw III – odświeżający peeling+ masło nawilżające.
Zestaw IV – odświeżający peeling + masło brązujące.

Cena każdego zestawu: ok. 20,50 zł

&nbsp

zestaw delia