Wiemy już, że Zendaya to utalentowana aktorka, piosenkarka i projektantka mody. Do tej listy możemy dodać jeszcze jedną rzecz, z którą gwiazda radzi sobie samodzielnie. Postanowiła, że na zbliżające się imprezy będzie malowała i czesała się bez pomocy sztabu specjalistów.

Przed rozdaniem nagród GQ Men of the Year przejęła kontrolę nad własnymi włosami i makijażem, a wyniki są zachwycające. Tego wieczoru postawiła na smokey eyes w głębokich odcieniach fioletu. Policzki wyprofilowała subtelnym muśnięciem różu.

ZOBACZ TEŻ: ZENDAYA PROMUJE NAJWIĘKSZY TREND MAKIJAŻOWY WIOSNY! WYGLĄDA NIEZIEMSKO!

Do tej pory nie zdradziła, czym inspirowała się podczas wykonywania makijażu, ale jedno jest pewne odcienie fioletu w tym jasny bez i głęboka lawenda, to jeden z największych trendów tego sezonu, a potwierdzają to między innymi Ariana Grane i Cardi B.

Efekt mokrych włosów, na który zdecydowała się gwiazda, jest nie lada wyzwaniem. Mimo to Zendaya sprytnie poradziła sobie z niesfornymi falami, niewiele kobiet potrafi wykonać tę fryzurę z takim efektem. Czekamy na pełny film instruktażowy gwiazdy, a już teraz możecie zapoznać się ze wskazówkami, dzięki którym stworzycie tę wyjątkową fryzurę.

ZOBACZ TEŻ: EFEKT MOKRYCH WŁOSÓW WCIĄŻ MODNY! SHAY MITCHELL W NAJMODNIEJSZEJ FRYZURZE SEZONU

Co myślicie o jej looku?

Zendaya zrezygnowała z wizażysty i fryzjera. Oto efekty!

Zendaya zrezygnowała z wizażysty i fryzjera. Oto efekty!