W końcu doczekałyśmy się wiosny, co oznacza, że zimowy makijaż, możemy zamienić na ten, który wpłynie na nasze dobre samopoczucie. Nawet jeśli do pogody nie dotarły jeszcze informacje o nadejściu wiosny. Naszą dzisiejszą inspiracją jest Zendaya, która zaprezentowała się w fascynującym wydaniu.

Makijaż aktorki to czysta magia. Szczerze mówiąc, nie mogłyśmy czuć się bardziej zainspirowane. Oczy w kształcie migdałów zaakcentowała żółtozłotym cieniem do powiek? Niesamowicie!

ZOBACZ TEŻ: ŻÓŁTE CIENIE DO POWIEK. JAK BĘDZIEMY NOSIĆ JE TEJ WIOSNY?

To fantastyczny dowód na to, że brązowe oczy prezentują się nieziemsko w towarzystwie tego koloru. Obok żółtych cieni aktorki pojawiła się subtelna ilość rozświetlacza oraz różu do policzków.

Cytrynowe odcienie coraz częściej pojawiają się w modnych paletkach (Huda Beauty, KKW Beauty). Prezentują się najlepiej, kiedy makijaż opiera się wyłącznie na nich. Odważne kolory wyglądają fantastycznie tylko wtedy, kiedy reszta make-upu jest minimalistyczna. Taką zasadę przyjęła Zendaya. Żółte cienie do powiek, zadbane brwi, niewielka ilość korektora i różu do policzków to prawdziwy przepis na sukces.

ZOBACZ TEŻ: WYBRAŁYŚMY 10 KULTOWYCH PALET CIENI DO POWIEK, KTÓRE MUSISZ WYPRÓBOWAĆ W 2018 R.

Podoba się Wam?

Zendaya promuje największy trend makijażowy wiosny! Wygląda nieziemsko!