Poszukiwanie idealnego podkładu czasem może przypominać niekończącą się opowieść. Matowe, rozświetlające i nawilżające formuły – na rynku dostępnych jest wiele wariantów, ale który z nich gwarantuje wielogodzinną trwałość? Być może problem tkwi nie tylko w doborze odpowiedniego podkładu. Ten filmik pokazuje, że odpowiedź na to pytanie może zależeć od jeszcze jednego produktu. A jest nim baza pod makijaż!

Baza pod makijaż – dlaczego warto ją stosować?

Wiele z nas zapomina o użyciu bazy pod makijaż. Przede wszystkim dlatego, że nie cieszą się one przesadną popularnością. Wiele z tych produktów posiada w swoim składzie silikony, które mogą zatykać pory.

Najlepsze upiększające skórę podkłady i korektory pod oczy już w sprzedaży!

Na szczęście nie jest to regułą. Na drogeryjnych półkach i w internetowych sklepach z kosmetykami można znaleźć produkty, które nie zamieszczają w składzie zapychających silikonów.

To zdjęcie pokazuje, że użycie odpowiedniej bazy może zagwarantować niesamowite efekty. Utrwali makijaż oraz zapewni równomierne, bardziej aksamitne wykończenie.

Jedna użytkowniczka postanowiła przeprowadzić mały test. Na swoim youtubowym kanale Look at Me prezentuje efekty nałożenia makijażu razem z bazą. A cały test przeprowadza na skórce z pomarańczy!

co daje baza pod makijaż

fot. her.ie

Podkład nałożony na bazę trzyma się o wiele lepiej, pozostawia gładkie, matowe wykończenie. Dodanie tego kosmetyku do makijażu ma sporo zalet, a w szczególności sprawdzi się dla osób, chcących zatuszować pory i zapewnić lepszą trwałość podkładu.